Siyaset gündemindeki bomba iddiaya zorunlu açıklama

Balıkesir'de kulaktan kulağa fısıldanan ve son günlerde sosyal medyada gündem oluşturan "başkanların arası açık" dedikodusuna AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan'dan açıklama geldi

Siyaset gündemindeki bomba iddiaya zorunlu açıklama
Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile  aralarının açık olduğuna ilişkin  paylaşım ve dedikodulara AK Parti İl Başkanı Avukat Hasan Demiraslan, "yalan ve iftira" karşılığını verdi.
Işte Demiraslan'ın açıklaması;

TAMAMEN ALGI

"Son dönemde, özellikle sahte sosyal medya hesapları üzerinden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu ile aramızda sorun olduğu algısı yaratılmaya çalışılması bu açıklamanın yapılmasını zorunlu kılmıştır.

ARAMIZDA SORUN YOK

Gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu, gerekse de şahsım teşkilat terbiyesi almış, davamıza, ülkemize ve memleketimize hizmeti düstur edinmiş kişileriz. Tamamen yalandan ibaret olan bu mesnetsiz iftiralar, kötü niyetle, birlik ve bütünlük içinde kenetlenen camiamızı bölmeye yönelik olarak masa başında uydurularak yapılmıştır.

İTİBAR ETMEYİN 
Birtakım menfaatler karşılığı partimize zarar verecek kadar gözleri kararan bu tür zihniyetlere karşı mücadelemizde en büyük güvencemiz, teşkilat üyelerimizin sağduyusu ve partilerine sahip çıkma arzuları olacaktır.
Gerçeği yansıtmayan bu iddiaları esefle kınıyor, Balıkesirli hemşerilerimizin ve teşkilatımızın bu tür iftiraları ve dedikoduları ciddiye almayıp, itibar etmemesini önemle rica ediyorum.

DAVA AÇACAK 

İftiralarla ilgili gerekli yasal girişim başlatılmış olup, bundan sonra ki süreçte de, yalan ve iftiraya dayalı bu sistem son bulana kadar mücadelemiz kararlılıkla sürecektir."

KAFAOĞLU NETLEŞTİ Mİ?

Açıkİl Başkanı Hasan Demiraslan dan gelen açıklama, "AK Parti'nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Zekai Kafaoğlu olması netleşti" şeklinde yorumlandı
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 14:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228