Zekai Kafaoğlu'ndan ilk sözler

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak belirlediği Zekai Kafaoğlu, tebliği aldıktan sonraki ilk mesajında herkese teşekkür etti.

Zekai Kafaoğlu'ndan ilk sözler
AK Parti Genel Merkezi'ndeki bugünkü toplantıda, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'un istifasıyla boşalan koltuk için Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nun aday olarak gösterilmesi kararı çıktı. Kararı, Balıkesir heyetini kabul eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı. 
KAFAOĞLU'NUN İLK MESAJI ŞÖYLE:

"Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühleri ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı tarafıma tebliğ edildi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, Genel Merkezimize, Milletvekillerimize, İl Başkanı mız Hasan Demiraslan'a, Belediye Başkanlarına, Büyükşehir Belediye Meclis üyelerine, Teşkilat mensuplarına ve halkımıza destekleri için teşekkür ediyorum.
Şehrimiz için hayırlı olsun. Allah utandırmasın."

Başbakan Binali Yıldırım, Balıkesir adayı olarak belirlenen Zekai Kafaoğlu'nu tebrik etti, Balıkesir heyetiyle fotoğraf çektirdi.
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2017, 22:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner222

banner215

banner151

banner206

banner214