Aşılmadık bir yönetime hazır olun!

Bugüne değin 26 başkan gelip geçmiş Balıkesirspor'dan.. Her biri çeşitli vaadler verdi bu şerefli payeyi CV'sine yazdırmadan önce . Bir veya ikisi..bilemediniz üçü iz bırakabildi.. 27. başkanlık payesi Remzi Boncuk'a takılacak 10 Temmuz'da.. Benim gibi sizler de merak ediyorsunuz Boncuk'un ne yapacağını. Ben size sadece şunun tüyosunu vereyim. 10 numara adamdır. Tek bir kuruşu heba ettirmez. Başarılı olur mu? Tek bir şartla...! > Ramazan DEMİR yazdı

Aşılmadık bir yönetime hazır olun!
Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur,  Balıkesirspor Kulübü başkan adayını Remzi Boncuk olarak açıkladı. 
"Elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz, gereği neyse yapacağız" diyerek yönetime el koyan Uğur, spor kamuoyunu ters köşe yaptı diyebilirim Boncuk tercihiyle.. 
Bu Edip beyin işe çok ciddi baktığının işareti. Balıkesirspor kurumsallaşma adına tarihinde belki de hiç atamadığı adımları atacaktır yeni dönemde.
Şimdiden çok farklı ve alışılmadık bir yönetim biçimine hazır olun ki, şaşırmayasınız! 
★★★
Ben Balıkesirspor meselesine sportif başarı olarak bakmıyorum Bu yüzden isabetli bir karar, yerinde bir tercih. Boncuk, gayet başarılı bir isimdir. İş dünyasında saygın yeri vardır.
Bizim şehirde tanıdığım ve 10 numara insandır diyebileceğim ender isimler arasındadır.
Balıkesirspor’da değişik dönemlerdeki  yönetimlerde görev aldı. Bu yönüyle bakıldığında Boncuk, neyin nasıl olması gerektiğini yaşayarak bilen biri.
★★★
Bakın bugünden şunu söyleyeyim. 
Benim tanıdığım, bildiğim Remzi Boncuk,  Balıkesirspor Kulübü’nün tek bir kuruşunu heba etmez, edilmesine de katiyen müsamaha göstermez. 
Kırmızı-beyazlı camianın beklentilerini karşılama adına elinden gelenin fazlasını yapacağına, ortak değeri, ortak akılla yöneteceğine, kendine inanan ve güvenenlerin yüzünü kara çıkarmayacağına inanıyorum.
★★★
Bugünden kutluyorum kulübümüzün 27. Başkanı Remzi Boncuk’u.
Allah yar ve yardımcısı olsun.
05 Temmuz 2017
Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 15:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner222

banner215

banner151

banner206

banner214