Balıkesir gelecekteki kaderini kendi belirleyecek

Balıkesirspor Kulübü tarihinin en stresli, en çetrefilli günlerini yaşıyor. Ekonomik dar boğazın tavan yaptığı kulübün yeni dönemde ne gibi sıkıntılarla karşılaşabileceği bugünden bilinmiyor. Bu sezon kümede kalmayı şans eseri başaran kırmızı-beyazlı takımın gelecek sezondaki akıbeti bugünden atılacak adımlara bağlı. İşte bunlardan en önemlisi Portekizli dosyasına yapılacak ödemeyle ilgili.

Balıkesir gelecekteki kaderini kendi belirleyecek

SON DAKİKA GELİŞMESİ

Geçen 9 Mayıs'ta gerçekleşen olağanüstü kongresinde aday çıkmayınca Mustafa Bahçeci başkanlığındaki yönetimle geçici süreliğine 'yola devam' edecek olan Balıkesirspor Kulübü'nün 'belini büken' borçlarının başında gelen Nuno Andre Coelho dosyasında yeni bir gelişme yaşandı.

FIFA'nın kararı doğrultusunda 6 puan silme ve 2 sezon transfer yasağı uygulanan dosyayla ilgili TFF'den yeni bir yazı geldi.

BORCU ÖDE, TRANSFER YAP

Balıkesirspor Kulübü'nün talebi üzerine gönderilen yazıda, Nuno Andre Coelho’ya olan yaklaşık 6 milyon liralık borcun ödenmesi halinde transfer yapabileceği kaydedildi.

Yazıda “Borçlu, yalnızca transfer yasağı cezasının tamamlanmasından sonra ya da bundan önce gerçekleşmesi halinde ödenmemiş toplam borcun alacaklıya ödenmesi halinde, ulusal ya da uluslararası yeni oyuncu tescil edebilecektir” ibaresi kullanıldı. 

İŞTE O YAZI


 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 15:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228