banner395

banner307

banner394

banner319

Milletvekili Çelik, Albayrak Kağıt Fabrikasında

BALIKESİR'nin hukukçu vekili Adil Çelik, MÜSİAD Balıkesir Şube Başkanı Erdem Özer ile birlikte, Balıkesir’de faaliyet gösteren Varaka Kağıt Fabrikası ile bazı sanayi tesislerini ziyaret etti.

SİYASET 23.08.2021, 14:14 11.09.2021, 23:49
Milletvekili Çelik, Albayrak Kağıt Fabrikasında

Milletvekili Çelik, MÜSİAD Balıkesir Şube Başkanı Erdem Özer ile birlikte, Balıkesir’de faaliyet gösteren Varaka Kağıt Fabrikası’nı ziyaret etti.

Çelik: “İlimizde faaliyet gösteren ve %100 atık kağıtlardan geri dönüşümle, çeşitli kullanım alanları için kağıt üretimi yapan Varaka Kağıt Fabrikası’nı ziyaret ettik, geri dönüşümden evlerimize, masalarımıza kadar uzanan kağıdın serüvenini yerinde inceledik” dedi.

BAŞTAŞ GRUP BETON PARKE ÜRETİM
TESİSİNDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

Sonrasında, Baştaş Grup’un beton parke ve beton ürünleri üretim fabrikasını ziyaret eden Çelik ve Özer, fabrikanın üretim durumu, kapasitesi ve çalışmaları hakkında fabrika yetkililerinden bilgi aldılar.

6N MARKETLER ZİNCİRİNİ UNUTMADI

Çelik ve Özer, bir sonraki durakları olan ve il genelinde marketler zinciri bulunan 6N Marketler Zinciri Şirketi yetkilileri ile görüştüler. Market sektörü ve piyasa durumu hakkında istişarelerde bulundular.

AYGÖREN SÜT FABRİKASI ZİYARETİ

Balıkesir OSB Müdürü Mesut Eray ile birlikte, Aygören Süt Fabrikası’nı ziyaret eden Çelik ve Özer, fabrikada çeşitli incelemelerde bulunup, fabrika çalışanları ile görüşerek; süt ve süt ürünlerinin fabrikadan sofralarımıza geçiş aşamalarını yerinde incelediler. Sektörün beklenti ve talepleri konusunda istişarelerde bulundular.

BALIKESİR’DEN EKONOMİYE BÜYÜK KATKI

Çelik: “Bugünkü mesaimizde, ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan ve Balıkesir Sanayii’mizin lokomotifleri olan firmalarımızdan bazılarını ziyaret ettik. Çeşitli alanlarda üretim yapan firmalarımızın işleyişleri, sektördeki durumları ve üretim alanları konularında istişarelerde bulunduğumuz ziyaretlerimizde, işlenen ürünlerin serüvenlerini yerinde görme imkânımız oldu” dedi.
 

SANAYİMİZİN ÇARKLARI DÖNÜYOR, İLİMİZ VE ÜLKEMİZ BÜYÜYOR

 Çelik: “Sanayimizin çarkları dönüyor, ilimiz ve ülkemiz büyüyor, alın terini kazanca dönüştüren sanayicilerimize ve tüm çalışanlarımıza başarılar ve kolaylıklar diliyorum, AK Parti kadroları olarak her zaman sanayicimizin ve üreticimizin yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Hangi ittifak size daha çok güven veriyor?
Namaz Vakti 29 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@