Bu yolun sonunda ESOB var!

Balıkesir'de Ayakkabıcı Esnaf ve Sanatkarları Odası başkanlığına yine rakipsiz seçilen Turgay Kapan, bir dönem önce kıl kapıyı kaybettiği ESOB'a göz kıprtı!

Bu yolun sonunda ESOB var!
Balıkesir Ayakkabıcı Esnaf ve Sanatkarları Odası genel kurulunda seçimlere tek listeyle giren Turgay Kapan başkanlığa yeniden seçildi.
ESOB Başkanı Fehmi Erdem'in yönettiği genel kurulda faaliyetlerini anlatan Turgay Kapan, mesleklaşlarının da sorunlarını dile getirdi.
Kapan, "Ekmek artık aslanın midesinde değil bağırsaklarında. Bu zor şartlarda üyelerimizden birbirleriyle haksız rekabete girmemelerini istiyoruz" dedi.
Meslekte 40 yılını dolduran esnaflara plaket takdim edildiği genel kurulda  Ayakkabıcılar Odası'nın Turgay Kapan başkanlığındaki yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: 

Gökhan, Sel, İsmail Sakar, Faik Topçuoğulları, İlhan Gür, Arif Dumar, Mehmet Aykut Tanarslan.
Denetmele Kurulu ise, Ahmet Altındiş, Burçin Çaputlu ile Özer Özmelek'ten oluştu.  
GÖZLER ESOB SEÇİMLERİNDE

Balıkesir ve ilçelerinde esnaf odalarının bir çoğu genel kurulunu yaptı. Şoförler ile Madeni Eşya dışındaki odalarda başkanlar koltuklarını korudu. Gözler önümüzdeki ay yapılması beklenen üst kuruluş ESOB'un seçimlerine çevrildi. Fehmi Erdem'in yeniden aday olup olmayacağının henüz tahmin edilemediği genel kurulda en az iki listenin yarışması bekleniyor.


Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 12:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner222

banner215

banner151

banner206

banner214