Gündüz sokakta, akşam makamda

"Artık belediyecilikte trend değişti" diyen Balıkesir'in AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, gündüzleri halkın arasında, geceleri ise makamında çalışıyor. Son olarak Edremit Körfezinin oksijen deposu Kazdağları eteklerinde Karadenizlilerle halay çeken Kafaoğlu, horon tepti.

Gündüz sokakta, akşam makamda

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Körfez Karadenizliler Dernekleri tarafından düzenlenen 14’üncü Geleneksel Kazdağları Karadenizliler Yayla Şenliğine katıldı.  Karadenizliler ve yöre halkı birlikte omuz omuza horon tepti, yöresel sanatçıların seslendirdiği Karadeniz türküleriyle coştu. 

Kafaoğlu, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak arkanızdayız, yanınızdayız. Ne isterseniz vermeye hazırız. İnsan odaklı bir belediyecilik yapıyoruz. İnsanın olduğu her yere hizmet götürmek bizim boynumuzun borcu. Artık belediyecilikte trend değişti. Doğumdan ölüme kadar insanın yanında olmak lazım. Bununla beraber olmak lazım. Onun duygu ve hislerini paylaşmak lazım” dedi.

Daha sonra desteklerinden dolayı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'na  plaket sunumu yapıldı. Karadenizlilerle birlikte horon tepen Başkan Zekai Kafaoğlu keyifli dakikalar yaşadı.

Şenliklere AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 17:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228