Yerine gelecek kişinin işi zor

Balıkesir'de 8.5 yıl önce müdürlüğüne getirildiği Halk Eğitim Kurumu'ndaki projeleriyle çıtayı zirvenin en tepesine diken Mustafa Canseven, görevini zorunlu olarak bıraktı. Canseven döneminde 173 bin 499 kişi Halk Eğitimin faaliyetlerinden yararlandı. Balkesirli müdürün bu başarısı, yerine gelecek kişinin işinin kolay olmayacağını gösterdi.

Yerine gelecek kişinin işi zor
Balıkesirli bürorat Mustafa Canseven'in Halk Eğitim Müdürlüğü görevi yönetmelik gereği sona erdi. Görev süresinin tamamlanması nedeniyle Mustafa Canseven veda mesajı yayınladı. 
Canseven'in veda mesajı şöyle:

"05 Şubat 2010 tarihinden itibaren Balıkesir Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü ve İlimizin büyükşehir olması nedeniyle Karesi Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü olarak görev yaptığım kurumumdan (yönetmelik gereği aynı kurumda en fazla 4+4 idarecilik görevi yapılabilir) görev sürem dolduğu için 11.06.2018 tarihinde ayrıldım. 

Balıkesir’de yaklaşık 9 yıl görev yaptığım Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüm süresince 173.499 Kişi eğitim faaliyetlerimize katılmıştır. Bu güzel insanımıza hizmet etme fırsatı yakaladığım için kendimi şanslı hissediyor, Allah’ıma binlerce defa şükrediyorum.

Görev yaptığım süre içinde birlikte çalışmaktan onur duyduğum başta mesai arkadaşlarıma, çok değerli öğretmenlerimize, usta öğreticilerimize, eğitimci ordumuza, Milli Eğitim camiasına, işbirliği yaptığımız kamu Kurum ve Kuruluşlara, Belediye Başkanlıklarımıza, STK’ lara, Kurumumuzun tanınırlığı, saygınlığı ve insanımıza ulaşmamızda bizlere en büyük desteği veren Değerli basınımıza şükranlarımı sunuyorum.
Haklarınızı Helal etmeniz dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 14:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228