Polonya dönüşü Müdür Yıldız'a rapor!

Altıeylül Zağnospaşa Ortaokulu öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’ı makamında ziyaret ederek Rize Çamlıhemşin´de yapılan Oryantiring Türkiye Şampiyonasında kazandıkları Türkiye Birinciliği ve Fit For Future Erasmus projesi kapsamında gerçekleştirmiş oldukları Polonya ziyaretleri hakkında bilgiler verdiler.

Polonya dönüşü Müdür Yıldız'a rapor!

Okul Müdürü Cüneyd Akçura, Beden Eğitimi Öğretmeni Şenay Uzunoğlu nezaretinde İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’ı ziyaret eden 10 sporcu öğrenci, Rize Çamlıhemşin´de yapılan Oryantiring Türkiye Şampiyonasında okul kız ve erkek takımlarının Türkiye Birincisi olduğunu; ayrıca ferdi kategoride okul öğrencilerinden Eylül Dalboy ve Hüseyin Şahan’ın Türkiye İkincisi, Halil Özdemir’in de Türkiye Üçüncüsü olduğunu ifade ettiler.

Fit For Future Erasmus projesi kapsamında İngilizce Öğretmeni Huriye Gündüz ve Müzik Öğretmeni Ayça Gökçayoğlu nezaretinde Polonya Grybow kasabasına ziyarette bulunan öğrenciler ise gerçekleştirmiş oldukları Polonya ziyaretleri hakkında bilgiler verdiler.

Ziyaret; hediye takdimi ve Altıeylül Zağnospaşa Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2019, 19:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228