Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner317

banner308

banner307

banner316

Biz Size Yeteriz Ofis Alışverişi
Biz Size Yeteriz Ofis Alışverişi
Sektör Online Satış/Sanal Mağazacılık
İl / İlçe İstanbul / Kartal
Web Sitesi https://www.bizsizeyeteriz.com/
Telefon 0216 494 60 00
2007 yılında “endüstriyel temizlikte dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan BSY Kurumsal; geçen 13 yıllık süreçte Türkiye’nin en büyük ev dışı tüketim firmalarından biri olmayı başarmıştır.

BSY Kurumsal; tedarik hizmetlerinde güvenilir bir iş ortağıdır. İşletmemiz gücünü yüksek servis standartları ve her bölgede sunduğu esnek çözümlerden almaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana ürün çeşitliliğimizi her geçen gün geliştirerek, müşterilerimizin tek noktadan bütün tüketim ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor, aynı zamanda daha fazla tasarruf yapmalarına olanak sağlıyoruz.

Profesyonel temizlik makineleri, temizlik kâğıtları, temizlik kimyasalları, profesyonel otel ve restoran ekipmanları, ambalaj ürünleri, temizlik ve sarf malzemeleri, soğuk ve sıcak içecek ürünlerini içeren çok geniş bir portföyü direkt üreticilerden kurumsal işletmelere tedariğini sağlamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kurduğumuz işbirlikleri ile bünyemize kattığımız dünya markaları; Comac, 3M, Nestle, SCA Tork, Doğuş Çay ve Kuru Kahveci Mehmet Efendi gibi ev dışı tüketim sektörünün en büyük üreticilerinin ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Bugün tedarik ettiğimiz markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak ile kalmıyor, işletme maliyetlerinizi düşürecek çözümler de üretiyoruz.

BSY Kurumsal; 2018 yılı itibariyle Comac Zemin makineleri Türkiye tek yetkili distribütörüdür. Tüm illerde teknik destek verebilecek toplam 35 yetkili servis ağı, 5 satış profesyoneli ve talepleriniz doğrultusunda ücretsiz keşif ve demo aracımız ile sizlere; zemin temizleme makine ve süpürücü ihtiyaçlarınızda hem güvenilir hem de avantajlı çözümler sunuyoruz.

Bayiliklerimizin yanı sıra kendi üretimimiz olan Secco ve Pronova markalarının da katılması ile sunduğumuz ürün gamımız sayesinde endüstriyel temizlikte ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek noktadan tedarik etmenizi sağlıyoruz.

30 kişilik profesyonel kadromuz, 3000’ü aşan ürün çeşidimiz, online sipariş sitemiz ve hızlı teslimat garantimiz ile her zaman yanınızdayız.

Adres: Burak Bora Plaza, Orta Mah, Marifet Sok. No:6 Ofis:14 Kartal İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

BAYMOB MOBİLYA BAYMOB MOBİLYA

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir

TEES MÜHENDİSLİK TEES MÜHENDİSLİK

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir

KANAAT LOKANTASI KANAAT LOKANTASI

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@