Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner331

banner324

banner307

banner319

banner328

banner330

Ece Petrol Shell Bayisi
Ece Petrol Shell Bayisi
Sektör Online Satış/Sanal Mağazacılık
İl / İlçe İstanbul / Sancaktepe
Web Sitesi https://www.ecepetrol.com/
Telefon 0216 313 28 28
Shell Bayisi

1988 yılında Türk Petrol Bayisi olarak akaryakıt sektörüne girişimizin ardından, Shell ile tanışmamız; 1990 yılında toptan yağ bayiliği ile devam etmiştir. 1996 yılında hizmete açmış olduğumuz Shell akaryakıt istasyonu ile iş ortaklığımız bütünleşmiştir.

Shell ile istasyon tarafındaki ortaklığımız Mayıs 2004’ te devam ederken, yılı sonuna doğru almış olduğumuz Toptan Akaryakıt ve Taşıt Tanıma Sistemi satış ve pazarlama bayiliği ile ECE PETROL OTO. İNŞ. Ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ yi kurduk.

Shell ile istasyon tarafında göstermiş olduğumuz başarı ve samimiyeti aynı şekilde Toptan Akaryakıt Bayiliği ve TTS Pazarlama kısmında da sürdürerek; her geçen yıl katlayarak büyümeye devam ettik.
Amacımız ECE Petrol olarak bu başarıyı her geçen yıl daha ileriye taşıyarak distribütörü olduğumuz “Shell & Turcas Petrol A.Ş ’nin “ Strateji ,Kural ve Prensipleri çerçevesinde Satış ve hizmet kalitemizi arttırarak, kendimizi pazar şartlarına göre geliştirerek , akaryakıt alanında “FARK YARATARAK “ Shell Türkiye' nin EN GÜVENİLİR , EN BAŞARILI PARTNERİ ve Türkiye’deki en iyi akaryakıt satıcısı OLMAKTIR.Değerlerimiz

Shell çalışanları ‘dürüstlük’, ‘iş ahlâkı’ ve ‘insana saygı’ dan oluşan temel değerlere sahiptir.

Bunların yanı sıra güven, açıklık, ekip çalışması, profesyonellik ve yaptıklarımızdan gurur duymanın da temel nitelikte önem taşıdığına inanırız.

Sürdürülebilir Gelişme

Sürdürülebilir gelişmeye katkıda bulunmak İş İlkeleri'mizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Bu yaklaşımın bir gereği olarak, kısa ve uzun vadeli yararlarımızı dengelemeye, işimizle ilgili kararlar alırken konunun ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarını da dikkate almaya önem veririz.

Adres: Emek Mh. Atatürk Cd. No:4/2, 34785, Sancaktepe İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

BAYMOB MOBİLYA BAYMOB MOBİLYA

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir

TEES MÜHENDİSLİK TEES MÜHENDİSLİK

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir

KANAAT LOKANTASI KANAAT LOKANTASI

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@