Fuhuş operasyonunda 24 gözaltı

Balıkesir'de "beyaz gül" operasyonuyla fuhuş çetesi çökertildi. Aralarında evlerinden kaçan küçük yaşta üç kızın bulunduğu 11 kadını fuhuş amaçlı pazarladıkları iddia edilen kişiler yakalandı. Kız çocuklarından birini annesinin pazarladığı belirtildi. Bu kişilerle para karşılığı ilişkiye giren çok sayıda kişi de göz altına alındı.

Fuhuş operasyonunda 24 gözaltı

ANNESİ KIZINI PAZARLIYORDU
Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü, yaşı küçük kız çocuklarını fuhuş amaçlı pazarlayan şahıslara yönelik "Beyaz Gül" adıyla operasyon düzenlendi. 
OPerasyonda, evlerinden kaçan ve kayıp olarak aranan dört kız çocuğunu fuhuşa amaçlı pazarlayan kişiler ile yaşı küçük kızının kendi ikametinde fuhuş yapmasına aracılık ve teşvik eden annesi gözaltına alındı.
Bu kız çocuklarıyla para karşılığında cinsel ilişkiye giren şüpheli şahıslar tespit edilerek gözaltına alındı.


İKİ ŞÜPHELİ SALIVERİLDİ
Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada şu bilgi verildi: 
Balıkesir'de evden kaçan yaşı küçük kız çocuklarını fuhuş amaçlı pazarlayan şahıslara yönelik olarak İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan planlı operasyonda Savcılık Makamınca 24 şüpheli şahsa gözaltı kararı verilmiş 1 şüpheli (firar) hariç 23 kişi gözaltına alınmış 2 şüpheli şahsın ifadesi alınarak salıverilmiştir. 03.08.2018 Cuma günü şüpheliler adli makamlara sevk edilecektir.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 15:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228