Neler oluyor hayatta diyeceğiniz bir haber

Ender karşılaşabileceğimiz olaylardan biri Balıkesir'de yaşandı. Ünlü tatil merkezi Ayvalık'ın Altınova Mahallesi’nde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden vatandaş, vasiyeti üzerine ilginç bir şekilde defnedildi.

Neler oluyor hayatta diyeceğiniz bir haber
AYVALIK'ın Altınova Mahallesi'nde yaşayan 76 yaşındaki Atila Yüksel geçirdiği kalp krizi sonucu götürüldüğü devlet hastanesinde öldü. İlginç olay ise bundan sonra gelişti.  

Yüksel'in defin işlemi için Belediye'ye giden oğlu Özgün Yüksel, babasının vasiyeti üzerine dini tören yapmayacaklarını, cenazeyi hastaneden geldiği şekilde tabutla birlikte toprağa vereceklerini, imam ve cemaat de istemediğini bildirdi.

Ardından mezarlığa giden oğul, kazdırdığı babasının mezarının altına, sağına-soluna beton döktürdü. Daha sonra cenaze tabutla birlikte beton mezara konuldu. 
Bu arada oğlu da babasının tabutunun içine birlikte çekilen fotoğraflarını, tıraş takımını, çakısını ve tarağını bıraktığı gözlendi.Mezarın üzerine beton kapak konulduktan sonra toprak atılarak kapatıldı

Mezarlığa getirilen cenazenin defin işlemi sırasında eşi Nafiye ile oğlu Özgün Yüksel ve defin işlemini yapan görevliler hazır bulundu. Belediye Zabıtası ile Jandarma da gözlem yaptı. 

Hayatını kaybeden Atila Yüksel'in ateist olduğu ve vasiyeti üzerine bu şekilde toprağa verildiği öğrenildi. 
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 21:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner222

banner215

banner151

banner206

banner214