Hastanelerde asla para vermeyin

Doktorların 'bıçak parası'ndan vazgeçemediği ülkemizde Başbakan Erdoğan, hastalara birkez daha 'para vermeyiin' çağrısı yaptı..

Hastanelerde asla para vermeyin

Sağlık alanında 'devrim' yapan hükümetin Başbakanı Recep hd film sitesi Tayyip  Erdoğan, yerli film izle vatandaşların sağlık hizmeti almak için komedi filmleri gittikleri hastanelerde asla para vermemelerini istedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bandırma Devlet Hastanesinin açılışını yaptı.

Erdoğan, açılış töreninde yaptığı konuşmada, böylesine anlamlı bir buluşmada vatandaşlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Erdoğan, ''Anlamlı diyorum, çünkü bizler hep 15-20 yıl önce atılmış temelleri bitirme sorumluluğunu yüklendik'' dedi.

Başbakan Erdoğan, daha sonra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu ile kurdele keserek hastaneyi hizmete açtı.

Hastanede incelemelerde de bulunan Erdoğan, hastalara iyi hizmet alıp almadıklarını sordu. Hastalara kendilerinden para alınıp alınmadığını da soran Başbakan Erdoğan, ''Para vermeyin ha'' dedi.

Başbakan Erdoğan, sohbet ettiği yaşlı bir hastaya ''kaç çocuğu olduğunu'' sordu. ''Hiç sormayın'' karşılığı veren yaşlı hasta, Erdoğan'ın nedenini sorması üzerine 6 çocuğu olduğunu söyledi. 5 kızı bir de oğlu olduğunu söyleyen yaşlı hastanın torunlarının sayısının 24 olduğunu öğrenen Başbakan Erdoğan, ''Darısı başımıza'' dedi.

Öte yandan Başbakan Erdoğan ile hasta arasındaki diyalog sırasında Sağlık Bakanı Recep Akdağ hastanın 6 çocuğu olduğunu öğrenince ''Biz altıda kaldık işte'' dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228