banner363

banner307

banner364

banner319

AK Parti bayramlaşma töreninde iddialı laflar

Ak Parti İl Başkanlığı, Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde Geleneksel Bayram coşkusunu, teşkilat mensupları ve Balıkesirliler ile birlikte yaşadı. Partinin yeni vekili İsmail Ok'un ilgi odağına dönüştüğü bayramlaşmada iddialı konuşmalar yapıldı.

SİYASET 02.05.2022, 14:07 14.05.2022, 20:44
AK Parti bayramlaşma töreninde iddialı laflar

Ak Parti İl Başkanlığı, Geleneksel Ramazan Bayramı kutlamasını Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Ak Davaya gönül veren Teşkilat Mensupları, yol arkadaşları ve Balıkesirli hemşehrileri ile birlikte gerçekleştirdi. Bayramlaşma programına; Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, BBB Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Ak Parti Milletvekilleri; Belgin Uygur, Adil Çelik, İsmail Ok, Mustafa Canbey, Mutlu Aydemir ve Yavuz Subaşı, Ak Parti İl Yönetimi, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, 20 ilçenin İlçe Başkanları, Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları, Ak Davaya gönül veren ve emeği geçen Ak Partililer ve vatandaşlar katıldı.

EKREM BAŞARAN:
“GÖNÜL YOLCULUĞUMUZDA GÖNÜLLERE DOKUNDUK…”

Büyük bir coşkunun ve mutluluğun yaşandığı bayramlaşma programında konuşan Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Ramazan’ı çok bereketli, hareketli ve heyecanlı bir şekilde geçirdiğimizi düşünüyorum. Birlik içerisinde, öğle vakitlerinde başlayıp sahura kadar devam eden bir Ramazan programı gerçekleştirdik.

Yaşlısıyla, genciyle, engellisiyle, hastasıyla, önceki dönemlerde teşkilatlarımızda hizmet etmiş büyüklerimizle, esnafıyla, yolda denk gelen vatandaşlarımızla, evde oturan ablamızla, hepsini ziyaret ederek, hepsinin gönüllerine dokunmak suretiyle, yardıma ihtiyacı olan hanelerimize Büyükşehir Belediyemiz vasıtasıyla yardımda ederek, Sıcak Yemek TIR’ımızda yemek ikramında bulunarak, hasta olanlarımıza hasta yatağı, yürüme engelli olanlarımıza akülü arabalar vererek, kimin neye ihtiyacı varsa, ilgiye ihtiyacı olana ilgi göstererek. Sevgiye ihtiyacı olana sevgi vermeye çalıştık. Bütün gönülleri fethetmeye çalıştık.

Bu gönül yolculuğunda gönlümüzü bu işe verdik, gönüller almaya çalıştık. Ve Rabbim’de bayrama ermeyi nasip etsin diye dua etmiştik. Rabbim de nasip etti elhamdülillah. 2 senelik pandemi döneminden sonra burada güzel bir bayramlaşma töreni icra ediyoruz.

BAYRAM’DAN SONRA DA, DURMAK YOK YOLA DEVAM.

Bu bereketli Ramazan’dan sonra bizleri tekrar bayrama eriştiren Rabbimize hamd ederek, terimiz soğumadan teşkilatlarımızla birlikte heyecanımız da, aksiyonumuzda devam edecek. Ramazan’daki çalışmalarından dolayı tüm vekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza ve ekiplerine, İlçe Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Teşkilatımızın A’dan Z’ye hepsine, ama tabii ki bu işi organize eden çok kıymetli İl yönetimindeki arkadaşlarıma, İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları Başkanlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diyorum. Çalışmadan ekip olunmuyor.

Pandemi döneminde ne kadar gayret edersek edelim, her fırsatı değerlendirmeye çalışmamıza rağmen yeterli aksiyon alamadık. Ramazan her şeye ilaç olduğu gibi Teşkilatın birlikteliğine, ekip olma ruhuna ilaç oldu.

Bayramdan sonra çok daha güçlü, çok daha etkin bir il Başkanlığı, İl Yönetimi ve tüm teşkilatlarımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bayramınızı tekrar tebrik ediyorum. Selamlarımı, hürmetlerimi arz ediyorum. Bayramımız mübarek olsun” dedi.

YÜCEL YILMAZ: “GÜZEL BİR BAYRAM GEÇİRDİK”

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’da konuşmasında; “Tüm teşkilat mensuplarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Hepimiz birbirimizi biliyoruz. Ben Allah’a şükrediyorum. Güzel bir Ramazan geçirdik ve bugün bayrama erdik. Sizler gibi değerli yol arkadaşlarıyla siyaset yapma şansı verdi. Hepinizin bayramını tekrar kutluyorum. Saygılarımı sunuyorum” dedi.

İSMAİL OK: “ERDOĞAN’I YENİDEN CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ”

Ak Parti’nin yeni üyesi Balıkesir Milletvekili İsmail Ok bayram konuşmasında şu ifadelere yer verdi. “Öncelikle İl Başkanımızın nezdinde tüm Teşkilatımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımız nezdinde tüm Belediye Başkanlarımıza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza kısacası bu mübarek günde buraya teşrif eden teşkilatımıza ve katılımcılara selam ve saygılarımı sunuyorum. Allah’ımıza şükürler olsun, Ramazan’ı tamamlayıp bayrama kavuştuk. Ben öncelikle Ramazan Bayramı’nın ilimize, memleketimize, tüm islam alemine, tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah; bu memleket için, devlet için, millet için, şehitlerimizin emaneti olan bu vatana hizmet için yola çıkanların yar ve yardımcısı olsun. Hedef 2023. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı diyorum. Hepinizi, saygıyla, hürmetle selamlıyorum. Bayramımız kutlu olsun” dedi.

MUTLU AYDEMİR: “DOKUNMADIK EL BIRAKMADIK.”

Ak Parti Milletvekili Mutlu Aydemir bayramlaşma konuşmasında; “Tüm dava arkadaşlarımızın bayramını kutluyorum. Çok güzel bir ramazan geçirdik. 1 Ramazan’ı 1000 ramazan gibi geçirdik. Teşkilatımızdaki herkes bu ramazan çok büyük emek sarfetti. Bu muhteşem Ramazan için hepinizden Allah razı olsun. Dokunmadık el bırakmadık. Tüm teşkilatımızla gurur duyuyoruz. Sizlerle birlikte yol arkadaşı olmaktan büyük bir kıvanç duyuyorum. Sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Bayramımız mübarek olsun” dedi.

MUSTAFA CANBEY: “RAMAZAN’I YOĞUN VE GÜZEL YAŞADIK.”

Ak Parti Milletvekili Mustafa Canbey’de konuşmasında; “Tüm arkadaşlarımızın bayramını tebrik ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Ramazan’a girerken, bizlere, milletvekilleri olarak, teşkilat olarak, gençlik kolları ve kadın kolları olarak ‘vatandaşlarımızın evine gideceksiniz, vatandaşlarımızın sofrasına oturacaksınız, onların gönül sofrasına oturacaksınız’ dedi. Gerçekten, teşkilat olarak Ramazan boyunca bunu yaptık. Vatandaşlarımızla birlikte olduk. Bu ramazanı çok yoğun ve güzel yaşadık. Allah tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Allah yaptığımız duaları kabul eylesin. Ramazan Bayramı Ramazan’ın ödülü. Allah bizleri nice ramazanlara, nice bayramlara kavuştursun. 2023’e doğru giderken, Ak Parti Teşkilatımızın ve bugün buraya Balıkesir’imizin dört bir tarafından gelen bu büyük ailemizin tekrar iktidara yürürken güzel bir şekilde çalışacağına, çok çalışacağına inanıyorum. Hepinizi saygıyla, hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum. Ve tekrar bayramımız mübarek olsun” dedi.

YAVUZ SUBAŞI: “İSMAİL OK KARDEŞİMİZE TEKRAR HOŞGELDİN DİYORUZ”

Ak Parti Milletvekili Yavuz Subaşı konuşmasında; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları, dava arkadaşlarım hepinizi rahmet, mağfiret, Kur’an, oruç ayı olan mübarek Ramazan’dan sonra bu idrak ettiğimiz bayramınızı tebrik ediyorum. Cenab-ı Allah nice güzel bayramları hepimize nasip etsin. Biraz siyasi mizah yapmak istiyorum. Ben Beşiktaş kongre üyesi olduğum yıllarda bir slogan vardı. 1, 2, 3, yetmez 4, 5, 6, olsun diye tezahürat ederlerdi. İşte biz 4 olan milletvekilimizi 2018’te bu teşkilatın güzel çalışmasıyla 5 yaptık. Şimdi 2023’e gider iken 5 olan milletvekili sayımız aramıza katılan değerli kardeşimiz İsmail Ok’la 6 oldu. İsmail Ok kardeşimize tekrar hoş geldin diyoruz. Ekrem Başkanım, bu bize 2023’te vekil sayımızın 7 olacağı anlamına geliyor. İşte biz bu günlerde Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için çalışır iken, 2 yıl pandemiden sonra böyle güzel bir bayramı yaşar iken, maalesef Kırım’da, maalesef Filistin’de bizim gibi şanslı olmayan din kardeşlerimiz, soydaşlarımız aynı güzellikte bayramı yaşayamıyorlar. İnşallah dualarımızda onları da unutmayacağız. Biz bir taraftan Cumhur İttifakı olarak çalışır iken, siyaseti kirletmek ve siyaseti düşürmek amacıyla, bir yerlerden aldıkları talimat ile birileri tabiri caiz ise siyasi magandalık, vandalizm yapıyorlar. Sözlerimin sonunda şunu haykırmak istiyorum. Korkar mı firavunun ateşinden, nemrutun ateşinden İbrahim olunca insan, hepsine hodri meydan diyorum. Hepinizin bayramını tekrar tebrik ediyorum” dedi.

BELGİN UYGUR: “2023’TE İNŞALLAH VEKİL SAYIMIZ 9 OLACAK”

Ak Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur konuşmasında; “Tüm dava arkadaşlarımı sevgiyle ve muhabbetle selamlıyorum. Hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Çok kıymetli dava arkadaşlarım, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından ebedi kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’i geride bıraktık. İnşallah Rabbim, bizleri Ramazan’ın bereketinden, rahmetinden istifade edenlerden eylemiştir. Bizim partimiz 2001 yılında Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Yeter, sözde kararda milletindir’ düsturuyla, haykırışıyla ortaya çıkmış, diğer siyasi partilerden farklı bir dava hareketidir. İşte milletin içinden, milletin ihtiyaçlarından doğan bizim davamız 20 yıldır milletimizin desteğiyle, ferasetiyle, sahiplenmesiyle hep iktidar olarak bugünlere kadar ulaştı. O ilk günkü aşkla yola devam eden teşkilatlarımız, Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi vatandaşımızla, milletimizle, hemşehrilerimizle, kapı kapı, hane hane gezerek hemhal oldu, hasbihal oldu. Bu manada ben 20 ilçemizdeki bütün teşkilatlarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. İnşallah Yavuz vekilimizin dediği gibi, 4’tü, 5’ti, 6’ydı 2023’te inşallah 9 olacak diyorum. Bu vesile ile tekrar Ramazan Bayramınız mübarek olsun diyorum” dedi.

ADİL ÇELİK: “HALKIMIZIN UMUDU HALA AK PARTİ..”

Ak Parti Milletvekili Adil Çelik’te konuşmasında; “Bu davada önemli olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmak, onunla aynı yolu birlikte yürümek. Bu ramazan ayı çok güzel şeylere vesile oldu. İlçelerimizin hepsini dolaştık. Gördük ki teşkilatımız dipdiri, gördük ki halkımızın umudu hala Recep Tayyip Erdoğan. Hala Ak Parti ve yol arkadaşları. Sadece 2023 değil, bu kadrolar bu kadar canlı olduktan sonra, bu kadar azimli olduktan sonra, davasına bu kadar sahip çıktıktan sonra 2053, 2071’e yürüyüşü Allah’ın izniyle devam edecektir. Tüm Teşkilat mensuplarımızın ve Balıkesirli hemşehrilerimizin bayramını tebrik ediyorum” dedi.

GELENEKSEL AK PARTİ BAYRAMLAŞMASINDA BÜYÜK COŞKU

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal’ın konuşmalarının ardından, İlçe İlçe bayramlaşma gerçekleştirilerek toplu resimler çekildi. Büyük bir coşkuya sahne olan Ak Parti İl Başkanlığı Geleneksel Ramazan Bayramı bayramlaşma etkinliği, temenni ve dileklerle, edilen sohbetlerin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
SENCE BALIKESİR'in EN ÖNCELİKLİ SORUNU NEDİR?
SENCE BALIKESİR'in EN ÖNCELİKLİ SORUNU NEDİR?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 37 81
2. Fenerbahçe 37 70
3. Konyaspor 37 67
4. Başakşehir 37 62
5. Alanyaspor 37 61
6. Beşiktaş 37 58
7. Antalyaspor 37 58
8. Karagümrük 37 57
9. Adana Demirspor 36 52
10. Kasımpaşa 37 50
11. Hatayspor 37 50
12. Sivasspor 36 48
13. Galatasaray 36 48
14. Kayserispor 37 47
15. Giresunspor 37 45
16. Gaziantep FK 37 43
17. Rizespor 36 36
18. Altay 37 34
19. Göztepe 37 28
20. Ö.K Yeni Malatya 37 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 35 67
2. Ümraniye 35 67
3. Bandırmaspor 35 61
4. İstanbulspor 35 59
5. Erzurumspor 35 58
6. Eyüpspor 35 54
7. Manisa Futbol Kulübü 36 49
8. Tuzlaspor 35 49
9. Samsunspor 35 48
10. Gençlerbirliği 35 48
11. Keçiörengücü 35 48
12. Boluspor 35 47
13. Denizlispor 35 46
14. Altınordu 35 45
15. Adanaspor 35 45
16. Bursaspor 35 41
17. Kocaelispor 35 41
18. Menemen Belediyespor 35 38
19. Balıkesirspor 35 12
Takımlar O P
1. M.City 37 90
2. Liverpool 36 86
3. Chelsea 36 70
4. Tottenham 37 68
5. Arsenal 36 66
6. M. United 37 58
7. West Ham United 37 56
8. Wolverhampton Wanderers 37 51
9. Leicester City 36 48
10. Brighton 37 48
11. Brentford 37 46
12. Crystal Palace 36 45
13. Aston Villa 36 44
14. Newcastle 36 43
15. Southampton 36 40
16. Everton 36 36
17. Leeds United 37 35
18. Burnley 36 34
19. Watford 37 23
20. Norwich City 37 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 37 85
2. Barcelona 37 73
3. Atletico Madrid 37 68
4. Sevilla 37 67
5. Real Betis 37 64
6. Real Sociedad 37 62
7. Villarreal 37 56
8. Athletic Bilbao 37 55
9. Osasuna 37 47
10. Celta Vigo 37 46
11. Valencia 37 45
12. Rayo Vallecano 37 42
13. Espanyol 37 41
14. Getafe 37 39
15. Elche 37 39
16. Granada 37 37
17. Mallorca 37 36
18. Cadiz 37 36
19. Levante 37 32
20. Deportivo Alaves 37 31
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@