Hemen bu soruyu sordular; "Hayrola abi beni mi kastettin?"

"Ne olacak bu belediyelerin hali?" yazısı sadece Balıkesir'de değil ülke genelinde yankı bulan balikesirim.net yazarı Nevzat Özpelitoğlu, o günden bu yana çok sayıda kişiden telefon aldı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Refah Partisi'nden bu yana yol arkadaşlığı bulunan Özpelitoğlu, bugünkü yazısında ise yine çarpıcı mesajlar verdi.

Hemen bu soruyu sordular; "Hayrola abi beni mi kastettin?"

Gazeteci-Yazar Nevzat Özpelitoğlu, "Belediyelerdeki yanlışlara dikkat çekilince tepkiler artıyor" cümlesiyle başladığı bugünkü yazısında, yine yankı  bulacak tespitlerde bulundu.

Milli Görüşün Balıkesir'deni önemli isimleri arasındaki Nevzat Özpelitoğlu, "Ne olacak bu belediyelirin hali?" başlığı altındaki yazısı nedeniyle çok sayıda kişiden telefon aldığına dikkat çekti.

O yazısından sonra yaşananlara "Abdestinden şüphesi olanlar, daha doğru ifadeyle kendinden şüphesi olan bazı şahıslardan da: 'Abi beni mi kastettin, ha ben anladım falan kişiyi kast ediyorsun, zaten onun yamuk işler yaptığı baştan belliydi.’  kabilinden cevaplar geldi.." ifadeleriyle bugünkü yazısında yer veren Özpelitoğlu,  "Ak Parti Belediyeleri de AK olmak zorundadır. Bazı küçük hesap sahipleri Ak kadrolara sızmış olabilir. Mühim olan bu tür hesap adamlarıyla, hasbileri ayırabilmektir." vurgusu yaptı.

Özpelioğlu'nun "HAYROLA ABİ BENİ Mİ KASTETTİN?" başlığı altındaki yazısını okumak için başlığın üzerine tıklayın..
 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 17:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228