İstanbul seçimleri için Balıkesir'den ücretsiz otobüs

AK Parti Balıkesir İl ve ilçe teşkilatları, 23 Haziran’da Balıkesir'den İstanbul’a oy kullanmak amacıyla gidecek vatandaşlar için ulaşım desteği sağlayacak. AK Parti teşkilatı, Uludağ firmasındaki tüm otobüsleri İstanbul seferi için kiraladı. Balıkesir CHP teşkilatları ise 87 otobüs tahsis etti.

İstanbul seçimleri için Balıkesir'den ücretsiz otobüs

23 Haziran Pazar günü yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde kaydı İstanbul'da olup oy vermek isteyen ya da tatillerini Balıkesir'de geçiren seçmenler AK Parti il Başkanlığı tarafından 117 otobüs ile İstanbul'a ulaştırılacak.

AK Parti İl Başkanlığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; İstanbul nüfusuna kayıtlı seçmen olup Balıkesir'de bulunan vatandaşların oy kullanmalarını sağlamak amacıyla 117 otobüs ile İstanbul'a ulaştırılacağını kaydetti.

il Başkanlığı, ayrıca seçimlerde oy kullanmak üzere İstanbul'a gidecek vatandaşlara gidiş -dönüş noktasında yardımcı olacak.

Bu arada Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) teşkilatlarının da İstanbul seçimi için körfez bölgesinden 87 otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 19:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228