Kafaoğlu'ndan manidar paylaşım

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, sosyal medya hesaplarından bugün çok manidar bir paylaşım yaparak selefi Edip Uğur'a göndermede bulundu.

Kafaoğlu'ndan manidar paylaşım

Başkan Kafaoğlu, 24 Haziran seçimleri üzerine yapılan spekülasyonlara gazeteci Mahmut Övür'ün yazısını paylaşarak nokta koydu.

"Başkanları alınan iller ve bir sonuç" başlıklı yazısında Övür, AK Parti'nin Balıkesir'deki seçim karnesini örnek verip, başarıdaki en büyük katkının Kafaoğlu'na ait olduğuna değindi.

Selefi Edip Uğur'un seçimlere bir hafta kala yaptığı açıklamalara sessiz kalan Zekai Kafaoğlu, cevabı sosyal medya hesaplarından yorumsuz şekilde paylaştığı Övür'ün yazısıyla verdi.

İŞTE KAFAOĞLU'NUN PAYLAŞTIĞI O YAZI

EDİP UĞUR NE DEMİŞTİ?

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Edip Uğur, 24 Haziran seçimlerine bir hafta kala TV 100’de katıldığı bir programda, entrika, yalan, iftira ve kumpaslarla görevden edildiğini ileri sürerek “24 Haziran seçimlerinde vatandaş ‘Oyumuza itibar etmediniz bunun hesabını verin’ diyecektir” ifadesini kullanmıştı. Uğur'un bu açıklamaları yerel gazetelerden bazılarında olumlu veya olumsuz geniş yer bulmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2018, 20:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228