Yaptığı herşey gerçekçi ve candan!

İstanbul'un üç katı büyüklüğündeki Balıkesir'de ayak basmadık yer bırakmayan Ak Parti'nin gazeteci milletvekili adayı Mustafa Canbey, 7'den 77'ye herkesin ilgisini çeken isim oldu. Sahurda konuk olduğu üniversiteli gençlere kendi elleriyle melemen pişiren Canbey, "biz yaptığımız herşeyi gerçekci yaparız" dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Canbey, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Önceki seçim dönemlerinde, İstanbul'un üç katı büyüklüğündeki Balıkesir'de ayak basmadık yer bırakmayan Canbey'e, gittiği her yerde genç-yaşlı 7'den 77'ye herkesin ilgi gösterdi. 

Vatandaşlarla sıcak ve samimi ortamda geçen buluşmalarda Canbey, 24 Haziran’da yeniden istikrar ve güvene oy vermelerini istedi. Halkla sarılıp kucaklaşan Canbey, milletimizden Reise ve AK Parti’ye oyları ile sahip çıkmasını istedi.

Harç karan ustaya selam verip, hal hatır soran Mustafa Canbey arabaya bir kürek harç da kendi elleriyle koydu.
CANBEY GENÇLERE MELEMEN PİŞİRDİ
AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Canbey, her kesimin ilgi ve sevgisiyle karşılaşıyor. 
Gençlerle sıkça vakit geçiren ve gittiği her yerde gençlerin sloganları ile karşılanan Canbey, Altıeylül’de seçim çalışması  yaptığı günün gecesi sahuru gençlerle bir arada yaptı. 

Balıkesir Üniversitesi’nde eğitim gören gençlerin evine konuk olan Canbey, gençlere melemen yaptı ve birlikte sahur yaptılar.
Gençlerin enerjisinden son derece memnun olan Canbey “Gençler geleceğimiz. Geleceğe dair değerlendirmelerimiz oldu. AK Parti iktidarında gençlerin önü daima açık.” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 17:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228