Yücel Yılmaz seçim startını Cuma günü veriyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni dönemdeki Büyükşehir Belediye başkan adayı Yücel Yılmaz, Ankara dönüşü yarın Değirmenboğazında binlerce hemşehrisi tarafından karşılanacak. Yılmaz, Paşa Camisi önünde vatandaşlarla buluşacak, kılacağı Cuma namazının ardından seçim startını verecek.

Yücel Yılmaz seçim startını Cuma günü veriyor

HAYDİ BİSMİLLAH!

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, aday tanıtımı için gittiği Ankara'dan 30 Kasım Cuma günü dönecek.

CUMA NAMAZI PAŞA'DA
'Karesi Beyi" Yılmaz, Değirmenboğazı'nda karşılanacak, konvoy eşliğinde gireceği şehirde tur attıktan sonra tarihi Zağanos Paşa Camisi önünde vatandaşla kucaklaşacak.

YÜCEL YILMAZ MİTİNG YAPACAK!
BAŞKENT'te bulunan Yılmaz'ı, 30 Kasım Cuma günü döneceği Balıkesir'e gelişinde partililer coşkulu şekilde karşılamaya hazırlanıyor.  
Yücel Yılmaz, Değirmenboğazında konvoyla karşılanacak, şehir turu attıktan sonra Cuma namazı için geleceği Zağanos Paşa Camisi önündeki vatandaşlarla kucaklaşacak. 

İLÇELER BALIKESİR'E AKACAK
Dursunbey'den Sındırgı'ya, Gönen'den Gömeç'e, Bigadiç'ten Susurluk'a kadar her ilçeden yüzlerce kişi Yücel Yılmaz için Balıkesir'e gelecek. 
Yılmaz, Cuma namazının ardından Paşa Camisi önünde mini miting yaparak Büyükşehir için  ilk mesajlarını verecek. 
Yücel Yılmaz, daha sonra, AK Parti İl Başkanlığını ve ardından Büşükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret edecek. 

İLÇE BAŞKAN ADAYLARI DA TAMAM
Bu arada, Yılmaz'ın milletvekilleri ve parti yöneticileriyle birlikte yaptığı değerlendirmeler sonucunda İlçe Belediye Başkan adaylarının belirlenerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayına sunulduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 23:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228