Tüm ödemeler yapıldı, iskelet korundu

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'un adı yetti, Balıkesirspor Kulübü'ndeki ekonomik kriz aşıldı. Feyyaz Çiftçi ekibi gider ayak, futbolcu, teknik heyet ile personel alacaklarını ödedi. Kadro hemen hemen korundu ve 3 Temmuz'ta topbaşı kararı verildi. Kırmızı-Beyazlı ekip, 10 Temmuz'da yeni yönetimle tanışıp ardından Afyon'daki kamp için yola çıkacak.

Tüm ödemeler yapıldı, iskelet korundu
Balıkesirspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, kırmızı-beyazlı takımın yeni sezon için 3 Temmuz'da toplanarak çalışmalara başlayacağı bildirildi. 
Balıkesir'de bir hafta sürecek ön hazırlık çalışmalarının ardından 10 Temmuz'da Afyon'a geçecek olan takım Akrones Otel'de kampa girecek. Kamp 4 Ağustos'ta sona erecek.
Kırmızı-Beyazlı kulübün genel kurulu ise çoğunluk sağlanması halinde 3 Temmuz, sağlanamaması durumunda ise 10 Temmuz'da gerçekleştirilecek.
TÜM BORÇLAR ÖDENDİ
Balıkesirspor'de teknik heyet ile personelin tüm alacaklarının ödendiği bildirildi. Kulüp Başkanı Feyyaz Çiftçi, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:
"Görev süremiz boyunca, Balıkesirspor Kulübü bünyesinde çalışmış olduğumuz ve halen çalışmakta olan hocalarımız ve personelimizin alacaklarının tamamı ödenmiştir. 
Verdikleri emek, göstermiş olduklari sabır ve çalışma azmi için kendilerine teşekkür ederiz."
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2017, 23:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner222

banner215

banner151

banner206

banner214