Ramazan Bayramını bu mesajla kutladı

11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'te 20 ilçede kurduğu gönül sofrasıyla on binlerce vatandaşımıza dokunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bayram mesajı yayınladı. Kardeşlik mesajı veren Kafaoğlu, "Bayramlar milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği günlerdir."

Ramazan Bayramını bu mesajla kutladı
Kafaoğlu’nun mesajı şöyle:
"Kıymetli Hemşehrilerim;

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayını, sağlık ve birliktelikle bitirmiş olmanın huzur ve mutluluğu içindeyim. Yüce Rabbimizin biz Müslümanlara bir hediyesi olan bu nadide ayı; oruçla, ibadetle, hayırla, beraberce tamamlarken, Ramazan ayı boyunca mutlu ve huzurlu şehrimiz ve 20 ilçemizde hergün düzenlediğimiz etkinlik programları ve  iftarlarda sizlerle bir arada olup sofralarımızı birlikte paylaşmanın hazzını yaşadık.

Toplum olarak hayatımızda müstesna bir yeri olan  bayramlar dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği günlerdir.

Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağlarıyla birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olacak, yeni bir bayrama daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın şükrü içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm islam âlemine, vatanımıza, milletimize ve insanlığa barış, bereket ve esenlikler getirmesini temenni ediyor, siz değerli hemşehrilerimin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum."
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 20:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228