Bu haber kez okundu.

WhatsApp ücretli mi oluyor?
 Facebook,22 milyar dolarlık rekor bir bedelle satın aldığı WhatsApp için yenilikler planlıyor denilebilir.
Sosyal medyanın dev kuruluşu 
Facebook, yaptığı inanılmaz yatırımın karşılığını almak için WhatsApp’ın belli kullanıcılar için ücretli olması kararına vardı. 
WhatsApp, tüketicilerle şirketler arasında köprü kurma vazifesini, sağladığı özelliklerle birçok açıdan kolaylaştırıyor.
Facebook, kullanıcıların 
şirketlere ileti göndermelerine ve istedikleri yanıtları hızlıca almasına izin vermek amacıyla bir sistem oluşturma hedefi güdüyor. 
WhatsApp, ticari kullanımda “ücretlendirme” uygulamaya başlayacak.

WhatsApp yetkilileri, para kazanma modeli olarak, müşteri problemlerini tespit etme ve takipçilere güncellemeler götürmek için düzenli iletişim özellikleri sunmak istiyor. Bu noktada kullanıcıların şirket ve bireyleri birbirinden farklı görüp değerlendirmesi de sağlanabilmiş olacak. 
Şirketlere özel doğrulama rozetlerininsağlanması kullanıcıların değerlendirilmesini kolaylaştıracak.

WhatsApp’ın para kazanma politikaları arasında “reklam gösterimi”nin bulunmamasıysa olumlu düşünceleri artırdı. WhatsApp iletişim ağı üzerinden çalışan şirketler WhatsApp’tan onay almak zorunda kalacak. Şu anda Avrupa, Brezilya, Hindistan ve Endonezya’da bu özellik için test çalışmaları da sürdürülüyor. Ücretlendirme konusunda ise şimdilik herhangi bir bilgi bulunmuyor.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner195

banner196