Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner275

banner283

banner274

banner282

usta elektrikçi
usta elektrikçi
Sektör Online Satış/Sanal Mağazacılık
İl / İlçe İstanbul / üsküdar
Web Sitesi http://www.ustaelektrikci.com
Telefon 02165058441
Ümraniye Usta Elektrikçi
Birçok elektrik ile ilgili hizmet için çözümlerimiz mevcuttur. Bir telefon yardımı ile sizlere en iyi hizmeti sağlamak için çalışırız. En iyi ekibi bir araya gelerek sizlere en hızlı hizmeti sunarlar. Evler veya iş yerinde yaşanan sorunlar fark etmeksizin elektrikçi hizmetlerimiz mevcuttur.
Bakım ve Onarım

Hizmetlerimizde ücret hizmet ile orantılıdır. Servis süresi ve işin kolaylığı ve zorluğuna göre konusunda fiyat da bir değişim yaşana bilmektedir. Bakım ve onarım sonrasında yaşanan arızalar için telefonlarımız mevcuttur. Memnuniyet ve şikayet için ulaşım sağlaya bilirsiniz. Atakent Mahallesi elektrikçi olarak acil işlerinizde hızlı hizmet vermek için telefonlarımız her daim açıktır. Bakım ve onarım sırasında malzemelerde yaşanan bir sorun dahilinde müşteriden bir ücret talep edilmez. Bakım ve onarım sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz.
Elektrikçi Hizmetleri
Birden fazla hizmetimiz bulunur. Müşterilerin memnun kalması için profesyonel ekibimiz her türlü sorun karşısında uzun süreli çözüm bulurlar. İnternet, tv, uydu, telefon arızaları karşısında çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur.
Güvenlik için en önemli araçlar ise kamera, alarm ve yangın sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasıdır. Bazı durumlar da kamera, alarm ve yangın sistemlerinde sorunlar çıkabilir. Bu sorunları Atakent Mahallesi elektrik servisi olarak birbirinden farklı çözüm ve hizmetlerimiz mevcuttur. Atakent mahallesi ofis yerleri için özel bakım ve onarım hizmetimiz vardır.
Çözüm Alanları
istanbul elektrikçi Yüksek ve orta gerilimli elektrikli pano kurulumu, telefon arızaları sorunları kolayca giderilir. Otomasyon sistemleri kurulumu çözüm alanlarındandır. İnternet hattı tamiri kombi petek temizleme su kaçağı tespit elektrik süpürgesi tamiri ev aletleri tamiri hizmetlerimiz mevcuttur. Ekibimiz alçak, orta ve yüksek gerilimli elektrik işleri için farklı çözümler sunarlar. Ekibimiz 7/24 saat her türlü elektrik sorunlarında hızlı erişim sağlarlar ve en iyi çözümü sizlere sunarlar.
Bina, iş yeri ve ev için güvenlik hizmetleri bakımında yer alan alarm sistemleri ve yangın sistemleri için çeşitli çözümler mevcuttur. Televizyon konusunda çanak ve uydu da yaşanan sorunlar vardır. Uydunun bazı durumlar da güncelleme yapılması gerekir. Ev ve daire içerisinde topraklama sorununu çözmek için kablolama kurulumu yapılması gerekir.

Adres: Yavuztürk, Usta Elektrikçi, İklime Sokak, Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Bunlara Göz Atabilirsiniz

BAYMOB MOBİLYA BAYMOB MOBİLYA

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir

TEES MÜHENDİSLİK TEES MÜHENDİSLİK

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir

KANAAT LOKANTASI KANAAT LOKANTASI

Online Satış/Sanal Mağazacılık / Balikesir