Ayvalık'ın ürününe rakip geldi: Deli Dane

Memecik zeytinlerinden erken hasatla elde edilen Deli Dane’nin nitelikli zeytinyağı, zeytinden elde edilebilecek faydayı mümkün olan en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Ayvalık'ın ürününe rakip geldi: Deli Dane

Deli Dane zeytinyağında çıtayı yükselterek “nitelikli zeytinyağı” kavramını hayatımıza katıyor. Nitelikli zeytinyağı kokusu, tadı ve rengiyle olduğu kadar içeriğindeki yüksek polifenol değeri ve faydalı molekülleriyle sağlığa yararlı bir iksir özelliği taşıyor.

Deli Dane zeytinyağını Milas ve Aydın’da özenle bakılan bahçelerde yetişen polifenol değeri yüksek Memecik zeytinlerinden üretiyor. Erken ve doğru hasat yapılan zeytinler bekletilmeden soğuk sıkım yapılarak tüm değerli bileşenleri toplanıyor. Taze çimen, badem, çağla vb. aromalarıyla dikkat çeken Deli Dane zeytinyağı, UV ışınlarını geçirmeyen özel cam şişelerde 16°C’de saklanarak tüketiciye ulaşana kadar bu özelliğini koruyor.

Deli Dane zeytinyağını Maslak 42’deki mağazasında tadarak ve deneyerek tüketicisinin beğenisine sunuyor. İstanbul’da ve Ankara’da restoran ve satış noktalarından ulaşılabilen ürünlere, Türkiye’nin her yerinden web sitesi üzerinden sipariş verilebiliyor.


Ödüller
2018 Zeytin Dostu Derneği 11. Ulusal Zeytinyağı Yarışması, Altın madalya
2019 Zeytin Dostu Derneği 12. Ulusal Zeytinyağı Yarışması, Premium madalya
2019 Olive Japan, Gümüş madalya
2019 NYIOOC World Olive Oil Competition, Altın madalya

Deli Dane Mağaza
42 Maslak, Ahi Evran Cd. No: 6/120 4. Kat Türk Lezzet Müzesi, Maslak-İstanbul
www.delidane.com.tr

Satış Noktaları
Kıyı Restaurant Tarabya, Karaköy Lokantası Karaköy, Havandan Reşitpaşa, Santral Şarküteri Bebek, Milano Gurme Nişantaşı, Delicatessen Nişantaşı, Kemer Country Club Göktürk, Serhat Market Ulus, Nişantaşı Pazarı Ankara

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 19:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228