Balıkesir'de Atlı Zabıta Atatürk'e böyle selam çaktı

Zabıta Haftası Balıkesir'de bir dizi etkinlikle kutlanırken, ilginç görüntülere sahne oldu. Kutlamalara katılan Karesi Belediyesi Atlı Zabıta ekipleri vatandaşların ilgi odağına dönüştü. Ekipler, Atatürk Anıtı’nda düzenlenen çelenk sunma töreni sonrası şehir turu yaparak Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ile bir araya geldiler.

Balıkesir'de Atlı Zabıta Atatürk'e böyle selam çaktı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ile Karesi Belediyesi ve Altıeylül Belediyesi Zabıta Müdürlüklerinin organizasyonunda, Zabıta Teşkilatı’nın 193. kuruluş yıl dönümü kutlandı.

Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan törende; saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

Her yıl 1-7 Eylül günleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası” dolayısıyla düzenlenen törene; Büyükşehir, Altıeylül ve Karesi Belediyelerinin zabıta ekipleri katıldı.

BAŞKAN ORKAN’DAN EKİPLERE TEŞEKKÜR

Çelenk sunma töreni ardından Karesi Belediyesi Zabıta ve Atlı Zabıta ekipleri belediye hizmet binasına geldiler.

Caddelerden geçen Atlı Zabıta ekipleri vatandaşların büyük ilgisini görürken, kimi vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirdi. Hizmet binası önünde Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ile bir araya gelen ekipler burada hatıra fotoğrafı çektirdi.

Zabıta ekiplerinin haftalarını ve kuruluş yıldönümlerini kutlayan Başkan Orkan, “1-7 Eylül arasında gerçekleştirilen Zabıta Haftası çerçevesinde Belediye Başkan Yardımcısı M. Baki Yarımdağ, Zabıta Müdürü Cem Yılmaz ve zabıta müdürlüğünde görevli mesai arkadaşlarım ile bir araya geldik.

Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın rahatı için güvenli, sağlıklı ve düzenli yaşam alanları hazırlayan belediyemiz zabıta müdürlüğüne gösterdikleri özverili çalışmalardan ötürü teşekkür ediyor, Zabıta Haftalarını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 19:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228