Bizim başkanlar esnaf sofrasında buluştu

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin kurucu başkanı Edip Uğur ile onun vizyon projelerini kaldığı yerden devam ettirmesi beklenen Yücel Yılmaz, Esnaf Odaları Birliğinin kurduğu iftar sofrasında bir araya geldi. ESOB Başkanı Fehmi Erdem'in ev sahipliği yaptığı iftara 20 ilçeden katılım oldu.

Bizim başkanlar esnaf sofrasında buluştu

ESNAFTAN  İFTAR SOFRASI

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği geniş bir katılımla Balkonuk Center’da gerçekleştirildi. Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Fehmi Erdem “Ramazan ayı birlik ve beraberliklerin pekiştiği, hayır kapılarının sonuna kadar açıldığı bir aydır” dedi.

Her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak gerçekleştirilen iftar yemeğine Balıkesir’de 85 oda başkan, yönetim kurulu ve genel sekterleri ile misafirlerin katılımıyla gerçekleşti.

BAŞKAN ERDEM  MİSAFİRLERİNİ KAPIDA KARŞILADI

Balkonuk Center’da düzenlenen iftar sofrası bugüne kadar vefat eden esnafların ruhlarına hediye edilen Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başladı. 85 oda başkanı, yönetim kurulu üyeleri, genel sekreterleri ve davetlilerin katılımıyla hep birlikte oruç açtı.

Şükür duasının ardından bir konuşma yapan BESOB Başkanı Fehmi Erdem iftar yemeğine katılan tüm konuklara teşekkür etti. Başkan Erdem "Mübarek Ramazanı şerifinin bereketi üzerinize olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Bu güne kadar sürdürdüğümüz birliği sürdürmeye devam edeceğine eminim. 11 ayın sultanı Ramazan ayında hep bir arada bulunmak da ayrıca sevindirici" dedi.

BESOB tarafından düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ahmet Sağlam, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mustafa Canbey, Av.Adil Çelik, Belgin Uygur, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, kurum ve daire müdürleri, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifleri Başkanları, STK temsilcileri Büyükşehir Belediye eski başkanı Ahmet Edip Uğur ve çok sayıda davetli katıldı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 11:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228