Edremit Körfezinde Doğalgaz Sevinci

Balıkesir'den sonra bir çok ilçesi daha temiz enerjiyle buluşuyor. Müjdeli haberi BOTAŞ Genel Müdürü verdi. Balıkesir Milletvekillerine mektup gönderen genel müdür, Körfezde Edremit, Burhaniye ve Havran ilçelerine 2018'de doğalgaz verileceğini duyurdu. İvrindi, Kepsut, Bigadiç ve Erdek ilçeleri de doğalgazla tanışacak.

Edremit Körfezinde Doğalgaz Sevinci
 BALIKESİR'in Edremit, Burhaniye, Havran, İvrindi, Kepsut, Bigadiç ve Erdek ilçelerine doğalgaz arzının sağlanması için çalışmalara başlandığı bildirildi. 

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) Genel Müdürü Burhan Özcan, Balıkesir milletvekillerine gönderdiği bilgilendirme yazısında 2018'de Balıkesir'e doğalgazın verileceğini açıkladı.
Özcan, açıklamasında "Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımızın talimatları ile BOTAŞ Genel Müdürlüğü olarak, Balıkesir ili İvrindi, Havran, Edremit, Burhaniye, Kepsut, Bigadiç ve Erdek ilçelerine doğalgaz arzının sağlanması için çalışmaları başlatmış bulunmaktayız. Bu minvalde belirtilen tarihlerde doğalgaz arzı sağlanmış olacaktır" ifadeleri yer aldı.
İŞTE O MÜJDELİ HABERGüncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 16:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228