Sındırgılılar'a “evet“ teşekkürü

AK Parti Sındırgı İlçe Başkanı Danyal Eroğlu, referandumda "evet" oyu kullananlara yemek vererek teşekkür etti.

Sındırgılılar'a “evet“ teşekkürü

AK Parti Sındırgı İlçe Teşkilatı,  referandumdaki başarısını 'dayanışma yemeği' ile kutladı. İlçe Başkanı Danyal EROĞLU yemekte yaptığı konuşmasında “12 Eylül 2010 tarihinde yapılan halk oylaması referandumunda ilçemizdeki EVET yönünde verilen desteğe teşekkür ediyorum. %57 oranında evet desteğini bulduk. Bu konuda çalışmalara bizzat katılarak bizlerin yanında yer alan, Tüm Muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına AK Parti adına teşekkür diyorum.
Türkiye’mizin geleceği açısından çok önemli bir görevin yerine getirilmesine katkı verdiniz. Ülkemizin geleceği açısından son derece öneme haiz bir sonuç. Ülkemize ve ilçemize sonucun hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Önümüzdeki Ekim ayı içinde gelecek yıl içinde ilçemiz ve köylerinde yapılması gerekli olan hizmet ve yatırımların çalışmalarına başlıyoruz. Köy muhtarlarımızın köylerindeki taleplerini zamanında yetkili mercilere ulaştırmalarını bekliyorum. Gerekli planlamaların yapılması açısından bu konu önemlidir. Zamanında yapılacak müracaatların değerlendirilerek yatırım ve hizmetlerimiz programa alınacaktır. Bu vesileyle yemeğimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Esnaf ve Sanatkarlar odasının sosyal tesislerindeki yemeğe Gölcük Belediye Başkanı Şevket BARKIR, Yüreğil Belediye Başkanı Mehmet AKAR, Eski Belediye Başkanı Ekrem YAVAŞ, AK Parti’nin Kurucu İlçe başkanı Ahmet SAY, Eski İGM Üyesi İsmail SAY, AK Parti İGM Üyeleri Muhammet SUSAN, Muhammet GİRİGİN, AK Parti yönetim Kurulunun üyeleri, bazı mahalle muhtarları ile köy muhtarları katıldı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner151

banner215