MERAKLILARINA ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

www.ajans10.com, fincancı katırlarını ürküttü. Bazı etkiLi ve yetkili çevreler psikolojik saldırı başlattı. Ey 'adam' geçinen 'küçük' beyinliler..

MERAKLILARINA ÇOK ÖNEMLİ DUYURU
BALIKESİR'in ilk ve tek internet gazetesi www.ajans10.com, www.balikesirajans10.com günlük ziyaretçi sayısı ile ilimizin en çok okunan haber portalı ünvanını elinde bulunduruyor.
Sitemizi Türkiye'nin 81 ili yanında dünyanın her yerinden hergün binlerce kişi ziyaret ederek Balıkesir ilindeki gelişmeleri anında takip ediyor.
Büyük ilgi toplayan sitemiz, ilginç ve çarpıcı haberleriyle de gündemi belirliyor.
ajans10.com bu etkili yayınlarıyla dikkatleri üzerinde toplarken, fincancı katırlarını da ürküttü.
Kimi etkili ve yetkili çevreler, haber portalımıza ve bünyemizdeki isimlere yönelik psikolojik savaş başlattı.
Bu isimlerin kim olduğunu biz çok iyi biliyoruz. Ancak hiçbiri de bulundukları mevki ve makamlara, taşıdıklara sıfatlara uygun hareket edebilme CESARETİ içerisinde değil.
Bu sitede yapılan her haber ve yorumun SORUMLULUĞU bize ait.  Eğer sizleri rencide eden, küçük düşüren, kişilik haklarınıza saldırı niteliği taşıyan bir haber veya yorum varsa BALIKESİR MAHKEMELERİNE BAŞVURABİLİRSİNİZ.
Buna saygı duyarız.
Ancak ve ancak..
Sağda solda dedikodu yapmanız, iftiralarda bulunmanız, 3. şahışlar aracılığıyla haber göndermeniz, tehditler savurmanız etik olmadığı gibi, bulunduğunuz mevki ve makamlara HİÇ Mİ HİÇ YAKIŞMIYOR..
ADAM gibi ADAMSANIZ, KÜÇÜK BEYİNLİ ve KÜÇÜK HESAPLAR PEŞİNDE KOŞMUYORSANIZ eğer, derdiniz veya alıp veremediğiniz neyse çıkıp bizimle alenen paylaşabilirsiniz.. KORKMAYIN BİZ YAMYAM FALAN DEĞİLİZ.
Saygılarımızla..

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228