6 Eylül'e yeni hastane

Balıkesir'in sağlıktaki 'güven damgası' haline gelen 6 Eylül'ün İzmir yolundaki 2. hastanesi bitmek üzere.

6 Eylül'e yeni hastane

Balıkesir'de kazandırdıkları Güven Tıp Merkezi'yle alanında dünya liderleri arasına adını yazdıran Veysel Gökçe ve Nezihi Burdurlu, 6 Eylül Hastanesi'nin yeni ek binasını hizmete sunmak için geri sayıma başladı.

Balıkesir'in "sağlık alanında güven merkezi" haline dönüşen 6 Eylül topkapı Tıp Merkezi ve Hastanesi, yakın bir gelecekte, İzmir Yolu üzerindeki Adliye binası yanında yapımına başlanan ikinci hastanesiyle de Balıkesirliler'in hizmetinde olacak.

6 Eylül Tıp Merkezi avrupa yakası girl onrop.tv ve Hastanesi Başhekimi Dr. Veysel Gökçe, hizmet kalitesi açısından insan sağlığına bugüne kadar gösterdikleri özeni tıptaki son teknolojik donanıma sahip olacak yeni hastanelerinde de başarıyla yürütmeyi hedeflediklerini kaydetti.

İzmir Yolu üzerindeki hastane binasını geride bıraktığımız 6 Eylül'de açmayı planladıklarını ancak ellerinde olmayan aksaklıklar nedeniyle ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldıklarını anlatan Gökçe, "Binadaki çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı. Tabelasını astık. Tıbbi donanımla ilgili çalışmalar sürüyor.Yeni hastanemizin kurdelasını 2011'in ilk aylarında keserek Balıkesirliler'in hizmetne sunmayı düşünüyoruz." dedi.

6 Eylül'ün yeni hastanesi 40 yatak kapasiteli olacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228