Balıkesir termal turizmi masaya yatırıyor

"Termal Sağlık Turizmi” şifalı suların merkezi Balıkesir’de konuşulacak.

Balıkesir termal turizmi masaya yatırıyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Balıkesir Üniversitesi işbirliğiyle 2-3-4 Kasım tarihlerinde “Termal Sağlık Turizm Sempozyumu” düzenlenecek.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Dönem Başkanı ve Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’in ev sahibi olarak yer alacağı sempozyum, alanında uzman pek çok konuşmacıyı ağırlayacak. Termal Sağlık Turizm Sempozyumu’na; termal sağlık alanında etkin olan kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, özel sektör temsilcileri katılım sağlayacak. Sempozyum Balıkesir Edremit'te gerçekleştirilecek.

Sempozyumun amacı; termal sağlık turizminde önemli bir potansiyeli olan ülkemizin dünyada hak ettiği konuma gelebilmesi için termal sağlık alanında etkin olan kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör temsilcileri gibi oldukça geniş bir yelpazenin katılımını sağlayarak; termal turizmde yatırım imkanlarını ve potansiyel fırsatları masaya yatırmak, sektörün ulusal ve uluslararası yatırımcılara daha uygun hale gelmesi için önündeki engelleri tespit etmek ve etkin tanıtım amacıyla yol haritası çizmek için ortak akıl oluşturmak olacak.

Sektör ile ilgili son gelişmeleri uzmanlarından dinlemek ve oluşturulacak ortak akla katkıda bulunmak istiyorsanız ücretsiz olan bu etkinliğe www.termalsaglikturizmi.org adresinden kayıt olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 14:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228