balikesirim.net 9 gün önceden duyurmuştu!

AK Parti Balıkesir Teşkilatında Av. Ahmet Sağlam "A Takımı"nı belirledi. balikesirim.net' in dokuz gün önce takipçilerine duyurduğu yönetim listetesini İl başkanı Sağlam, bu gece Balıkesir kamuoyu ile paylaştı.

balikesirim.net 9 gün önceden duyurmuştu!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle 13 Aralık 2018 tarihinde AK Parti Balıkesir İl Başkanlığına atanan hukukçu Ahmet Sağlam, yeni yönetimini oluşturdu.


KURMAY HEYETİ BELLİ OLDU
Sağlam başkanlığındaki AK Parti'nin Balıkesir'deki kurmay heyetini oluşturan 14 kişilik Yürütme Kurulu da akşam gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında belirlendi.


EKREM BAŞARAN 2. ADAM
Balıkesir'in saygı duyduğu isimler arasındaki Diş Hekimi Ekrem Başaran'ın İl Başkan Vekili ve Siyasi, Hukuki İşler Başkanı olarak yer aldığı Yürütme Kurulu'nda Teşkilat Başkanlığını Muammer Şahan üstlendi.
İŞTE AK PARTİ YÜRÜTME KURULU

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Bu arada, yönetimden bir ismin Karesi Belediye Meclisi üye adaylığı için istifa etmesi üzerine yerine yedek 1. sıradaki Bekir Bayyiğit getirildi.

YEDEK ÜYELER


İl Başkanı Av. Ahmet Saglam yeni yönetimiyle  yaptığı toplantı sonrasında , "Memleket İşi Gönül İşi diyerek çıktığımız bu yolda partimizi daha ileriye taşımak ve 31 Mart'ta Partimizin bayrağını en yükseklerde dalgalandırmak için ilk günkü aşkla biz hazırız." mesajını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 13:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228