Elinizde ne kadar bilgi, belge varsa hemen savcılığa verin

Vefalı yurt Kepsut'un rekortmen Belediye Başkanı İsmail Cankul, sosyal medyadaki "iftira" niteliğindeki paylaşımlar karşısında sessizliğini bozdu. Hukuk yoluyla hesap soracağını hatırlattığı iddia sahiplerine Cankul, "Elinizde bilgi ve varsa Savcıya teslim edin" çağrısı yaptı.

Elinizde ne kadar bilgi, belge varsa hemen savcılığa verin

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul'un açıklaması şöyle: 

3 DÖNEMDİR REKOR OYLA

"2009 Yılından bu yana Vefalı Yurt Kepsut İlçemizde siz değerli hemşehrilerimin teveccühü Ak parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Belediye Başkanlığı yapmaktayım.

3 Yerel seçimde halkına hesabını vermiş, onların gönüllerine girerek, 3.dönem belediye başkalığına 3500 oy farkla %60 rekor oy ile tekrar seçilmiş bulunmaktayım.

Görev sürem boyunca ilçemizde yapılamaz denilen birçok projeyi ekibimle birlikte başardık.

ŞEFFAF YÖNETİM

Yaptığımız tüm hizmetlerde önce millet önce devlet anlayışı ile şehrimizin menfaatlerini gözeterek şeffaf bir şekilde halkımıza hizmet ediyoruz.

Bu hizmet yolculuğumuzda yaptığımız tüm hizmetleri hemşehrilerimiz ile gönül meclislerinde bir araya gelerek istişarelerde bulunarak, şehrimize ve hemşehrilerimize en faydalı hizmetleri gerçekleştirme gayreti içindeyiz.

Aynı zaman da olumlu yada olumsuz tüm eleştirilere değer vererek hizmet kalitemizi arttırmayı vizyon edindik.

KARALAMA KAMPANYASI

Buna rağmen son bir buçuk yıldır başta şahsım olmak üzere Belediyemize ve belediye personelimize hakarete varan, tamamen yalan, aslı astarı olmayan, kişi ve kişiler tarafından paylaşımlar yapıldığı hepinizin malumudur.

Belediyecilikten haberi olmayan, toplum nezdinde hiçbir vasfı olmayan, devletin resmi belgelerini, gayr-i meşru amaçları için kullanan ve hatta şehrimizde yaşamayan, sözde kendilerini devlet gibi lanse etmeye çalışan, sözüm ona Kepsut sevdalıları, halkımızı bölmeye, kutuplaştırmaya çalışmaktadırlar.

İFTİRALAR TUTMAZ

Alkol masalarında, birbirlerine vaatlerde bulunarak organize olan bu kişiler şahsım ve belediyemiz adına hakaret ve iftiralarda bulunarak güya sorular yönetmektedirler.

Amaçları, attıkları yalan ve iftiraları kanıtlamak ise; hiç gecikmeden Kepsut’lu hemşehrilerimi kutuplaştırmadan hukuk yoluna başvurarak, ellerinde bilgi ve belgeleri Kepsut Cumhuriyet Savcılığına teslim etmeleri kendi menfaatlerinedir.

Aksi takdirde bizim başlattığımız hukuk sürecinde tüm halkımıza hesap vermek zorunda kalacaklardır.

KLAVYE DELİKANLILARI

HESAP VERECEK

Oturdukları yerden, klavye delikanlılığı haricinde hiçbir vasfı olmayan bu şahıslara hukuk dışında hiçbir cevabım olmayacağı gibi bundan sonraki süreçte tüm hukuk yolları ile gereken cevap verilecektir.

Dün birlikte planladık, bu gün birlikte çalışıyoruz, yarın geleceğimizi birlikte yaşayacağız."

İsmail CANKUL Belediye Başkanı

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 14:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228