Her ilçeye, her şehre böyle bir başkan gerek

Balıkesir'in Altıeylül İlçesinin mütevazi ve samimi kişiliğiyle gönüllerde yer edinen Belediye Başkanı Hasan Avcı, Gazeteciler Cemiyetini ziyaretinde hemen her kesimi kucaklayan mesajlarıyla takdir topladı.

Her ilçeye, her şehre böyle bir başkan gerek

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, 9 Mart 2019 Cumartesi günü gerçekleşen  genel kurulda güven tazeleyen Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) yönetimine  'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. 


BGC Medya Merkezi ve Basın Müzesine gelişinde Hasan Avcı, Cemiyet başkanı Ramazan Demir, yönetim kurulu üyeleri Doğan Alparslan, Didem Kantarlıoğlu, Coşkun Yaman, H. Hilmi Duyar ve H. Cengiz Güneş tarafından karşılandı. 
Avcı'ya ziyaretinde, Altıeylül Belediyesi Basın Biriminden Gülçin Savaşaneril Yurdakul eşlik etti. 
Altıeylül Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Belediye Başkan adayı Hasan Avcı, Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaretinde, gazetecilik mesleğini seviyeli, saygın ve halkın çıkarları noktasında sürdüren medya kuruluşlarına destek olmayı sürdüreceklerini söyledi. 
Cemiyet Başkanı Ramazan Demir ile ekibine 'hayırlı olsun' dileğinde bulunan Hasan Avcı, Balıkesir ve Altıeylül ilçesiyle ilgili konular üzerine görüşlerini de paylaştı. 


Basın Müzesinin maskotuna dönüşen 'Zıpır' adlı kedi, Avcı ile Cemiyet yöneticilerinin buluşmasına katılınca renkli görüntüler oluştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 19:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228