BALIKESİR'İ ANLATTI,
OY ORANINI AÇIKLADI

Habertürk canlı yayınındaki açıklamalarıyla hemşerilerinden tam not alan Başkan Yücel Yılmaz, bugün ayrıca Haber Global, Ülke TV, Ulusal Kanal, TVNet ile AkitTV canlı yayınlarına da katılarak hem ilimizin A'dan Z'ye tanıtımını yaptı, hem yeni dönem hedeflerini paylaştı, hem de seçimlerde alacağı oy oranını ilk kez açıkladı.

Ak Parti Balıkesir kurmaylarından sürpriz toplantı Ak Parti Balıkesir kurmaylarından sürpriz toplantı

yucel-yilmaz-haberturk

BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, bugün HaberTürk tv'de Mehmet Akif Ersoy ile Ana Haber Bülteni programına konuk oldu. 10 numaralı şehrin sosyal, kültürel ve ekonomik alandaki değerlerini anlatan başkan Yılmaz'a seçimler de soruldu.

HEPSİ BİRLEŞSE DE...

"İYİ Parti ile CHP'nin arı aday çıkarması sizi rahatlattı mı?" sorusuna Yılmaz, "Biz o konuyla ilgilenmiyoruz. Çünkü yüzde 50 ve üstünde oynadığımız için tek bir aday çıksa da fark etmez. Biz o hedefle çalışıyoruz." karşılığını verdi. Edremit Körfezi'nde vatandaşların şahsına yönelik teveccühünü de örnek gösterdi.

İŞTE YÜCEL YILMAZ'IN
HABERTÜRK TV AÇIKLAMALARI

Habertürk canlı yayınındaki açıklamalarıyla hemşehrilerinden tam not alan Başkan Yılmaz, bugün ayrıca Haber Global, Ülke TV, Ulusal Kanal, TVNet ile AkitTV canlı yayınlarına da katılarak hem ilimizin A'dan Z'ye tanıtımını yaptı, hem de yeni dönemdeki hedeflerini paylaştı. 

Editör: Macit ERMİŞ