BALIKESİR  Il Afet ve Acil Durum Müdürlügü (AFAD) tarafindan Akreditasyon Sistemi çerçevesinde Eti Maden İşletmeleri Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü bünyesindeki arama kurtarma birimine (AKUB) Akreditasyon Egitimi verildi.

Afad Tatkikat2

4 gün süren eğitimde afet farkındalık, hafif arama kurtarma, psikososyal destek ve insani yardım ile KBRN konularında teorik eğitimler verildi.

Afad Tatkikat4

Teorik egitimlerin yanı sıra, arama kurtarmada kullanılan malzeme ve ekipmanların tanıtılması, ipler ve düğümler, çadir kurulumu ile yüksekten emniyetli iniş faaliyetleri icra edildi.

Afad Tatkikat3

Genç yaşta ölmüştü. Adı BAÜN'de yaşayacak! Genç yaşta ölmüştü. Adı BAÜN'de yaşayacak!

Eti Maden İşletmeleri Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü çalışanlarına yönelik  akreditasyon eğitimleri, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman ÇELİKER, İSG Daire Başkanı S Bilal AMBAR ve Bigadiç Bor işletme Müdürü Mesut AK ile AFAD Balıkesir İl Müdürü Bayram ŞAHİN'in katılımlarıyla tamamlandı.

Afad Tatkikat1

AFAD İl Müdürü Bayram Şahin, "Katkı ve desteklerinden dolayı Bigadiç Eti Maden İşletme Müdürümüze ve çalışanlarına ve eğitimleri veren AFAD idareci ve çalışanlarına teşekkür ederiz." dedi. 

Afad Tatkikat5

Haber Merkezi
Editör: Macit ERMİŞ