14 Mayıs seçimlerinde Ak Parti’den Balıkesir Milletvekili seçilen İsmail Ok, Belgin Uygur, Mustafa Canbey ve Ali Taylan Öztaylan, Öğretmen Evi’nde düzenlenen törenle mazbatalarını İl Seçim Kurulu Üyesi Hakim Aylin Yıldırım’dan aldı.

belgin-uygur-mazbata12

Öğretmen Evinde düzenlenen törende 14 Mayıs seçimlerinde Ak Parti’den Balıkesir Milletvekili seçilen İsmail Ok, Belgin Uygur, Mustafa Canbey ve Ali Taylan Öztaylan mazbatalarını aldı.

BALIKESİR İÇİN ÇALIŞMA SÖZÜ

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, ilçe belediye başkanları ve partililerin katıldığı törende konuşan Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri, seçimlerin ardından Balıkesir’e hizmet etme sözü verdi.

AK Parti listesinin ilk sırasında yer alan İsmail Ok “Bu mazbatayı Ak Parti ailesi adına alıyorum. Yüce Meclisimizde Balıkesir’i en iyi şekilde temsil edeceğim” ifadesini kullandı. 

CANBA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur “Biz Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güçlü büyük Türkiye yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Teşkilatımıza, bütün belediye başkanlarımıza, yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Milletten aldığımız emanetin sorumluluğunun farkındayız. Milletimize hizmet etmek için canla başla gayret edeceğiz” dedi.

TAŞKİLATA ÖVGÜ

Mustafa Canbey ise “Milletimizle çok güzel uyumlu çalışma gerçekleştirdik. Hem mecliste çoğunluğu sağladık hem de Cumhurbaşkanımız tekrar seçildi. Teşkilatlarımızın tarlada izi, harmanda sözü var. Bu topraklara en iyi hizmeti yapacağız” diyerek duygularını dillendirdi.

TEŞEKKÜR ETTİ, HELALLİK ALDI

belgin-uygur-mazbata

İl Başkanı Ekrem Başaran, alınan mazbataların arkasında çok büyük emek olduğunu belirterek, AK Parti teşkilatlarıyla Cumhur İttifakının birleşenlerini teşekkür etti. Başaran, yerel yönetimler ve milletvekilleriyle omuz omuza bundan sonra millete hizmet etmek için çalışacaklarını kaydetti. Yoğun tempoda geçen seçim sürecinde istemeyerek kalbini kırmış olabileceği teşkilat mensupları olabileceğine değinen Başaran, helallik istedi. 

belgin-uygur-mazbata1

Kepsut, Savaştepe, İvrindi, Bigadiç, Altıeylül ve Karesi belediye başkanlarının da hazır bulunduğu programda, milletvekilleriyle teşkilat mensupları günün anısına fotoğraf çektirdi.

secim-balikesir-cb-5

Editör: Macit ERMİŞ