31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi sonrasında ilk ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne yapan Başkan Ahmet Akın’a, mazbatasını almasının ardından Balıkesir Şubesi Başkanı Haydar Filiz ve dernek üyeleri iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

İstiklal Madalyalı bir gazi torunu olan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’a seçim sürecinde de büyük destek veren dernek üyeleri hayırlı olmasını dileyerek sonraki süreçte de her zaman yanında olacaklarını söylediler.

Kurye cinayetinde son dakika gelişmeleri Kurye cinayetinde son dakika gelişmeleri

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği üyelerini makamında ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Ahmet Akın, Kuvayı Milliye Şehri Balıkesir’de şehit yakınları ve gazilerin her zaman el üstünde tutulacağını, onların hayatlarını kolaylaştıracak birçok hizmetin süreç içerisinde hayata geçirileceğini belirtti.

SEÇİM SONRASI İLK ZİYARETİ ONLARA YAPMIŞTI

Ahmet Akin Sehit4

CHP'li başkan Yücel Yılmaz'a karşı kazandığı seçimin ardından ilk ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'ne yaparak kendisini DEM Parti ile işbirliği halinde gösteren çevrelere mesaj vermişti.

Editör: Ramazan DEMİR