Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, merkez mahalle ziyaretlerinin yanı sıra kırsal mahallelerde de vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Haftasonu ilk ziyaretini Ortamandıra Mahallesi’nde gerçekleştiren Eray, vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılandı. Ortamandıra mahallesinde yaşayan,  Şehit Ercan Özcan ve Şehit Gürel Alagöz’ün ailelerini eşi Süreyya Eray ile ziyaret eden Mesut Eray,  Şehit ailelerinin vatan emaneti olduğunu ifade etti. Eray; “Ben uzun yıllar Türk Silahlı Kuvvetleri’nde bu vatana hizmet ettim. Emekli Albay’ım. Bu vatan için, bu memleket için şahadet şerbetini içen tüm şehitlerimize, silah arkadaşlarıma Yüce Allah’tan rahmet diliyorum, ruhları şad olsun. Sizler, bizlere onların emanetiniz. Hiçbir zaman kendinizi yalnız hissetmeyin. Bir evladınız olarak buradayım. Elbette haklarını ödeyemeyiz. Bir sıkıntınız olduğunda hiç çekinmeden beni arayabilirsiniz. Haklarınızı helal edin. ” dedi.

M E S U T E R A Y K O Y D E1

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray,  Karamanlar, Ortamandıra ve Macarlar kırsal mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Eray, kırsal mahallelerde yaptığı kahvehane ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra, kendisini bekleyen kadınların da istek ve önerilerini dinledi. Vatandaşların talep ve görüşlerini alan Eray, “Sizlerin talep ve önerileri benim için önemli. Kırsal mahallelerimizde yaşayan siz kıymetli vatandaşlarımızın daha refah ve modern bir mahallede yaşaması için projelerimizi hazırladım. Organize Sanayii Bölgesi’nde yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarda deneyim kazandık. Bu deneyimi daha yaşanılabilir Altıeylül için harekete geçireceğim. Bizlere gösterdiğiniz bu yakın ilgi ve sevgiye layık olacağım.” dedi. 

Mahalle ziyaretleri ardından MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel’i seçim ofisinde ağırlayan Eray, Cumhur İttifakı ile Gerçek Belediyecilik hizmetlerinin Altıeylül’de sürmeye devam edeceğini söyledi.

MİLLETVEKİLİ CANBEY YALNIZ BIRAKMADI


Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, akşam da kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürdü. Eray’a ziyaretinde AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey eşlik etti. Canbey ve Eray; Dereçiftlik, Kabaklı ve Kesirven mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Eray, “Milletvekilimiz Mustafa Canbey ile sahadayız. Sizlerin yakın ilgisi ve sıcak karşılaması için teşekkür ederiz. Hedefim, kırsal mahallelerde yaşayan siz kıymetli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verecek projeleri hayata geçirmek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ile uyum içerisinde, alt yapısından sosyal yaşam alanlarına kadar kırsal mahallelerimize hizmet etmeye talibim. Bunu gerçekleştirmek için gerekli donanım ve kabiliyete sahibim. Sizlerin de bana güvenip hizmet etme ehliyetini bana vereceğinizden şüphem yok. Göstermiş olduğunuz teveccühe teşekkür ederim.” dedi.

M E S U T E R A Y K O Y D E11
     Kırsal mahalle ziyaretlerine, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Erdinç Alcan ve teşkilat üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri eşlik etti.

Editör: Macit ERMİŞ