Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte sinema-tiyatro ve buz pateni pisti etkinlikleriyle çocuklar unutulmayacak bir karne hediyesi ile yarıyıl tatilini dolu dolu geçiriyor. Altıeylül Belediyesi’ne bağlı Sultan Abdülhalid Han Gelişim Merkezi’nde 6 gün boyunca film gösteriminde 9 bin kişi ağırlanırken, Hasan Can Kültür Merkezi’nde de tiyatro etkinliklerinde 29 Ocak tarihinden bu güne kadar 4 bin 500 kişiye hizmet verdi.

BAŞKAN AVCI: ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU HERŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ

altieylul-cocuk-ti

Altıeylül Belediyesi yarıyıl etkinlikleri dolu dolu geçiyor. Altıeylül’de çocukların ve gençlerin mutlu olması için sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini ifade eden Başkan Avcı, “Çocuklarımızın mutluluğu her şeyden önemli. Yapmış olduğumuz etkinliklerle tatil boyunca güzel vakit geçirmeleri için ekibimizle birlikte hareket ettik. Tiyatro etkinliklerimiz 3 Şubat tarihine kadar Hasan Can Kültür Merkezi’nde ve buz pateni pisti eğlencesi de 18 Mart tarihine kadar Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde devam edecek” dedi.

TİYATRO ETKİNLİKLERİ 3 ŞUBAT TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEK

Dursunbey tarihi eserlerini Su Çıktı'da topladı Dursunbey tarihi eserlerini Su Çıktı'da topladı

altieylul-cocuk-bu

Altıeylül Belediyesi Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde çocuklara ve yetişkinlere sinema etkinliklerinin ardından 3 Şubat tarihine kadar Hasan Can Kültür Merkezi’nde sürecek olan tiyatro etkinlikleriyle çocuklar ve aileleri dolu dolu bir yarıyıl tatili geçiriyor.

ÇOCUKLAR VE GENÇLER BUZ PATENİNİ SEVDİ!

altieylul-cocuk-buz-pa

Sinema ve tiyatro etkinliklerinin yanı sıra Altıeylül Belediyesi Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nin bahçesine kurulan buz pateni pistinde de 19 Ocak tarihinden bugüne kadar 4 bin 500 kişiye hizmet verirken, buz pateni pisti 18 Mart tarihine kadar çocuklara ve gençlere açık kalacak.

VATANDAŞLAR BELEDİYENİN YAPMIŞ OLDUĞU FAALİYETLERDEN MEMNUN

Gösteri sonunda düşüncelerini paylaşan veliler ve çocuklar, etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ederek Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı'ya ve ekibine teşekkür ettiler. Buz pateni, sinema ve tiyatro etkinlikleriyle güzel bir yarıyıl tatili geçirdiklerini ifade eden veliler, “Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte dolu dolu yapılan etkinliklerle çocuklarımız mutlu bir yarıyıl talini geçirme fırsatı buldu. Altıeylül Belediye Başkanımız Hasan Avcı’ya bizlere ve çocuklarımıza bu denli güzel bir organizasyon hazırladıkları için teşekkür ederiz. Çocuklarımız buz pistinde kayma deneyimi yaşarken sinema ve tiyatro etkinlikleriyle de zaman geçirme fırsatı buldu” diye konuştu.

BAŞKAN AVCI: ÇOCUKLARIMIZ VE GENÇLERİMİZ AİLERİYLE DOLU DOLU ZAMAN GEÇİRDİ

altieylul-cocuk-buz-paten

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, "Vatandaşlarımız için personelimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Yarıyıl etkinlikleri çerçevesinde 2. Gündoğan Mahallesi yer alan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi'nde 1 hafta boyunca sinema etkinliğimizle çocuklarımızı ve ailelerini ağırlamanın mutluluğunu yaşadık.

BAŞKAN AVCI: TİYATRO ETKİNLİKLERİMİZ 3 ŞUBAT TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEK

Yarıyıl tatilinin ikinci haftasında da Belediyemize bağlı Hasan Can Kültür Merkezi’nde tiyatro etkinliklerimiz devam edecek. Çocuklarımıza ve yetişkinlere hitap edecek olan tiyatro etkinlikleri 3 Şubat Cumartesi günü son bulacak. Sosyal ve Eser Belediyeciliği anlayışıyla hareket etmiş olduğumuz Altıeylül’de tatil boyunca çocuklarımız aileleriyle birlikte vakit geçirme fırsatı buldu” diye konuştu.

ÇOCUKLAR VE YETİŞKİNLER İÇİN TİYARTO PROGRAMI ŞÖYLE:

altieylul-cocuk-buz-pateni

29 Ocak Pazartesi günü başlayıp 3 Şubat Cumartesi gününe kadar sürecek olan tiyatro etkinlikleri programı şöyle:

*1 Şubat Perşembe Masal Karnavalı 1. Seans saat 13.00 – 2. Seans saat 15.00,

Aynı gün yetişkinler için saat 20.00’de Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu Süt Kardeşler gösterimde olacak. Yer: Hasan Can Kültür Merkezi.

*2 Şubat Cuma Küçük Prens 1. Seans saat 13.00 – 2. Seans saat: 15.00,

Aynı gün yetişkinler için saat 20.00’de Süheyl Behzat Uygur Şarkılı İnteraktif Komedi Hey Gidi Günler oyunu gösterimde olacak. Yer: Hasan Can Kültür Merkezi.

*3 Şubat Cumartesi Masal Fabrikası 1. Seans saat 13.00 - 2. Seans saat 15.00,

Aynı gün yetişkinler için saat 20.00’de Tatlı Kaçık oyunu gösterimde olacak. Yer: Hasan Can Kültür Merkezi.

Editör: Macit ERMİŞ