Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, "Biz besmele çektiğimizde 31 Mart 2019'da yeni döneme başladığımızda kazandırmak istediğimiz projeleri bir bir hayata geçirmek için yola çıkmıştık. 5 projenin açılışını bu süreçte gerçekleştirdik” dedi.

konakpinar-altieylul2

Başkan Avcı, Konakpınar Gençlik Merkezi ile ilgili olarak; önce hayal ettik, çok çalıştık ve böyle değerli bir eseri Altıeylül’ümüze kazandırdık. Gençlerimizin ve hemşehrilerimizin doğayla baş başa çeşitli aktivitelerle vakit geçirebileceği tesisimiz bugün ilk misafirlerini ağırlıyor. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

GENÇLER KONAKPINAR GERÇLİK MERKEZİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

Çocukların birbirleriyle kaynaşmaları, sosyalleşmeleri; erken yaşta sorumluluk duygusu, takım ruhu ve sportif bilinç kazanmaları adına hayata geçirilen Altıeylül Belediyesi Konakpınar Gençlik Merkezi Kampı’nda çocuklar doğayla iç içe güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Gençlerin doğayla iç içe kamp yapabileceği merkezde, 8 odalı otel binası, restoran ve 12 Ahşap Ev bulunuyor. Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Konakpınar Gençlik Merkezi’nin gençler başta olmak üzere tüm vatandaşların faydalanacağını ifade etti.

İLK KONUKLAR ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ OLDU

Altıeylül Belediyesi Çocuk Üniversitesi öğrencileri Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde yapmış oldukları yılsonu etkinliklerinin ardından Belediye Başkanı Hasan Avcı’dan Konakpınar Gençlik Merkezi’nde yapılacak olan kamp programında ilk sırada olduklarını ifade etmişti.

ETKİLİK, EĞİTİM VE EĞLENCE BİR ARADA

Konakpınar Gençlik Merkezi’ne gelen çocuklar öncesinde eğitmenlerin eşliğinde izcilik, kamp yapma, çevre temizliği konularında dersler verildi. Çocuk Üniversitesinden mezun olan 33 öğrenci akşam yakılan kamp ateşinin başında şarkılar söyledi. Ardından ahşap evlerde istirahate çekilen öğrenciler, sabahın ilk ışığında doğa yürüyüşü gerçekleştirdiler.

33 ÖĞRENCİ DOĞAYLA İÇ İÇE GÜZEL BİR GÜN GEÇİRDİ

Başkan Avcı, “Konakpınar’da bulunan Gençlik Merkezi ilk misafirlerini ağırladı. Çocuk Üniversitesinden mezun olan 33 öğrenci yapılan etkinlikler kapsamında doğayla iç içe güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Altıeylül Belediyesi’ne bağlı Gençlikspor Müdürlüğümüzün gözetiminde öğrenciler hem bilgilendiler hem eğlendiler” diye konuştu.

BAŞKAN AVCI KAMP ATEŞİ BAŞINDA ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE ŞARKILAR SÖYLEDİ

altieylol-konok

Akşam yakılan kamp ateşi başında çocuklarla birlikte şarkılar söyleyen Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı öğrencilerle birlikte Konakpınar Gençlik Merkezi’nde konakladı.

konakpinar-altieylul3

konakpinar-altieylul5

konakpinar-altieylul6

konakpinar-altieylul1 (2)konakpinar-altieylul1

Konakpınar'daki çam ormanları arasındaki tesisler 5 yıldızlı otel konforunda..

Haber: Altıeylül Advertorial 

Editör: Macit ERMİŞ