Türkiye’nin En Genç Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, geçtiğimiz yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı onuruna düzenlediği Gençlik Festivali’ni bu yıl da muhteşem konserlerle devam ettiriyor. Önceki yıl; Balıkesir Merkez, Bandırma ve Edremit’te 6 konserle 100 binin üzerinde genci ağırlayan Gençlik Festivali, bu yıl 8 konserle daha çok genci bir araya getiriyor.

4 GÜNDE 10 SANATÇI 

yucel-yilmaz-akcayda1

Başkan Yücel Yılmaz,  Çamlık'taki Burak Bulut ile Kurtuluş Kuş konserinde gençlerin coşkusuna ortak olurken alanı hınca hınç dolduran gençlerin alkışını aldı.

Çamlık Dijital Gençlik Merkezi’nde 18 Mayıs Perşembe günü Mehmet Erdem başlayan konserler 19 Mayıs Cuma günü Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş ile devam etti. 20 Mayıs Cumartesi günü Emir Can İğrek ile 21 Mayıs Pazar günü Ceza gençlerle buluşacak.

AKÇAY'DA YER YERİNDEN OYNADI

yucel-yilmaz-akcayda2

Edremit Akçay Meydanı’nda da iki gün art arda düzenlenecek konserler; 19 Mayıs Cuma günü Güneş, 20 Mayıs Cumartesi günü Çakal ve Reckol sevenleriyle buluşacak.

yucel-yilmaz-akcayda3

Bandırma  Cumhuriyet Meydan’ında; Emre Kaya 20 Mayıs Cumartesi günü, Gripin ise 21 Mayıs Pazar günü sahne alacak.

ak-parti-intro-

Edremit ve Bandırma’da, Gençlik Festivali kapsamında düzenlenecek konserler saat: 21.00’de başlayacak. Muhteşem bir atmosferde gençlerin en çok takip ettiği ve beğendiği sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek Gençlik Festivali, her geçen yıl daha kapsamlı hale getirilecek.

Editör: Macit ERMİŞ