BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Sındırgı'da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Yüreğil köyündeki Hıdrellez hayrına katıldı. Akın'a, eşlik eden isimler dikkat çekti. CHP'li başkanın bu görüntüyla "siyaset üstü bir başkan" olacağının mesajını vermeye çalışacağını belirtiliyor. 

Ahmet Akin Serka Sak

Akın, Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak ile birlikte yapımı devam eden Şehirlerası Otobüs Terminalinde incelemelerde bulundu.  Sındırgı'nın her şeyin en güzelini, en iyisini hak ettiğini söyleyen Akın, Sındırgı ile ilgili çok güzel projeleri bulunduğunu belirtti.

Ahmet Akin Sindirgi14

Eşref Uslu'ya En Duyarlı Siyasetçi ödülü Eşref Uslu'ya En Duyarlı Siyasetçi ödülü

"Mazeret değil, iş ürettiklerinin" altını çiten Ahmet Akın, Balıkesir'in 20 ilçesiyle beraber  yeni dönemde hak ettiği değeri alacağını belirtti. 

Ahmet Akin Sindirgi13

HER KESİMDEN İNSAN

Sındırgı'da bir dizi inceleme ve ziyaretlere bulunan, köy hayırlarına katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın'a, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, son seçimde İYİ Parti Altıeylül Belediye Başkan adayı olan Hakan Afşin, AK Parti İvrindi Belediye başkan aday adayı Ali Öksüz, AK Parti eski belediye meclis üyesi Haykoop Başkanı Faruk Özen gibi isimlerin de eşlik etmesi dikkat çekti. Akın, bu görüntüyle "Balıkesir Büyükşehir Belediyesine siyaset sokturmayacağım" sözünde duracağının ilk işaretlerini verdi. 

Ahmet Irgi6

Akın, Sındırgı Yüreğil'deki Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret ederek beklentilerini dinledi.

Editör: Macit ERMİŞ