Balıkesir Teknokent Bilgi İşlem Sorumlusu Engin Tatoğlu yaşamını yitirdi.

2019 yılında faaliyete geçmesiyle birlikte Balıkesir Teknokent’te Bilgi İşlem Sorumlusu olarak görev alan Engin Tatoğlu önceki akşam saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu Hakk'a yürüdü. 

Engin_tatoGlu

Çevresinde sevilen biri olarak tanınan Engin Tatoğlu henüz 37 yaşındaydı. Evli ve 4 yaşında kız çocuk babası olan Tatoğlu'nun ani vefatı ailesiyle çalışma arkadaşlarını yasa büründürdü. 

Merhumun cenazesi, Teknokent’te faaliyet gösteren Ar-Ge ve Yazılım firmalarında çalışan tüm personeli ve Teknokent üst yönetiminin katıldığı törenle defnedilmek üzere dualarla memleketi Zonguldak’a uğurlandı.

Engin_tatoglu-teknokent
Tatoğlu'nun önceki dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın ziyaretinde Rektör Yücel Oğurlu ve Teknokent Genel Müdürü Burcu Aydemir ile çektirdiği fotoğraf anı olarak kaldı. 

TEKNOKENT BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYIMLADI

Bu arada, Engin Tatoğlu'nun vefatını "Acı Kaybımız" başlığıyla duyuran Balıkesir Teknoket yönetimi başsağlığı mesajı yayımladı. 

Mesajda; "Teknokentimizin inşaat halinden itibaren her bir aşamasında emeği olan, Bilgi İşlem Sorumlumuz Engin Tatoğlu kardeşimizi gencecik yaşta kaybettik. Başımız sağolsun… 
Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet Olsun." ifadelerine yer verildi.


Haber: Macit ERMİŞ


 

Editör: Macit ERMİŞ