MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı coşkulu bir kalabalık eşliğinde gerçekleşti. Cumhur İttifakı partileri AK Parti ile MHP'nin Balıkesir teşkilatlarının etle tırnak gibi olduğunu gözler önüne seren etkinlik, 31 Mart zaferinin habercisi gibiydi.

mhp-balikesir-aday-tanitim

Avlu Kongre ve Kültür Merkezi'nde Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programa MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir ile Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da katılarak partililere seslendi.
mhp-balikesir-aday-tanitim1
MHP İl Başkanı Niyazi Tunç, partililerin hınca hınç doldurduğu salondaki coşkuya dikkat çekerek; "31 Mart 2024 akşamı Allah’ın izniyle Susurluk ve Gömeç İlçelerimiz başta olmak üzere 20 ilçemizde de Cumhur İttifakı’nın zafer elde edeceğine inancımız tamdır. Ayırmadan, Ayrışmadan Türkiye İçin Canla Başla Çalışmaya Devam.." dedi.

Ahmet Akın: Bu şehrin her köşesi benim yuvam Ahmet Akın: Bu şehrin her köşesi benim yuvam

GÖMEÇ'TE KAZIM ARSLAN,
SUSURLUK'TA FAHRETTİN ŞENER

mhp-balikesir-aday-tanitim3

Gömeç'te Kazım Arslan, Susurluk'ta Fahrettin Şener'le seçime katılacak MHP, diğer 18 ilçede AK Parti adaylarına destek olacak.

YILMAZ'DAN BOZKURT İŞARETİ

yucel-yilmaz-bozkurt

Avlu Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki konuşmasında "Hep birlikte Türkiye Yüzyılına yürüyor, daha güçlü bir Balıkesir yolunda ilerliyoruz." diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, salonu dolduran coşkulu kalabalığı bozkurt işaretiyle selamladı.

Editör: Macit ERMİŞ