Akaryakıt fiyatları 17 Kasım 2023 itibarıyla takip ediliyor. Mazota zam geldi mi? sorusu da araç sahipleri tarafından araştırılıyor. Akaryakıta, brent petrol fiyatlarına bağlı olarak indirim ya da zam yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde de brent petrol fiyatlarının düşmesiyle beraber motorine indirim gelmişti. Mazot fiyatları gece yarısı yeniden güncellendi. Peki, Benzine ve motorine indirim ya da zam var mı? İşte güncel akaryakıt fiyatları 17 Kasım 2023..

benzin-mazot-1

Balıkesir'de alım garantili üretim Balıkesir'de alım garantili üretim

Akaryakıt fiyatları milyonlarca otomobil sahibini yakından ilgilendiriyor. Türkiye'de benzin ve motorin fiyatları hesaplanırken; gümrüksüz rafineri fiyatına ÖTV ve EPDK payının eklenmesiyle KDV hariç rafineri satış fiyatı bulunuyor. Bu doğrultuda akaryakıt fiyatlarına indirim ya da zam yapılıyor. Peki, Mazota (motorine) ve benzine indirim ya da zam yapıldı mı? İşte güncel fiyatlar…

benzin-mazot-2

MAZOTA (MOTORİNE) ZAM YA DA İNDİRİM GELDİ Mİ?

Akaryakıt ürünlerinden en son olarak 16 Kasım 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere motorine 1 lira 14 kuruş zam yapılmıştı. Benzin fiyatında ise değişiklik olmamıytı.

AKARYAKIT FİYATLARI 17  KASIM 2023

Balıkesir'de bir litre benzin fiyatı: 35.42 TL

Balıkesir'de motorin litre fiyatı: 38.46 TL

Balıkesir LPG litre fiyatı 18.26 TL

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Balıkesir merkez ile ilçelerinde bezin, mazot ve LPG litre fiyatları 1 ila 50 kuruş arasında farklılık gösterebiliyor.

Editör: Macit ERMİŞ