İlker Ayrık, Türkiye’nin En Çok Tutulan Noodle’ı ile Bir Araya Geldi İlker Ayrık, Türkiye’nin En Çok Tutulan Noodle’ı ile Bir Araya Geldi

Balıkesir’de korkunç olay! Motosikletli kuryelik yapan üniversite öğrencisi Ata Emre Akman, sipariş teslim ettikten sonra motoruna binmek üzereyle uğradığı bıçaklı saldırıda yaşamını yitirdi. Dehşet veren olay Balıkesir'de infial yarattı. Kısa sürede yakalana katil kanlısı suç makinası çıktı.

SİPARİŞİNİ TESLİM ETTİ
DÖNÜŞTE SALDIRIYA UĞRADI

Ata Emre Akman

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü öğrencisi Ata Emre Akman, pizza götürdüğü evin bulunduğu Karaoğlan Mahallesi Emir Sokakta bilinmeyen nedenle 17 yaşındaki E.Ö.'nün bıçaklı saldırısına uğradı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan 20 yaşındaki üniversiteli genç, olay yerinde can verdi. Katil zanlısının 6 suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

PSİKOPAT 10 YERİNDEN BIÇAKLADI

Edinilen bilgiye göre, 5 gün önce Balıkesir'deki bir zincir restorantta kuryelik yapmaya başlayan 20 yaşındaki üniversiteli Ata Emre Akman, siparişini müşterinin evine teslim ettikten sonra, sokaktaki motosiklete bineceği sırada karşısına geçen 17 yaşındaki  E.Ö.'nün  bıçaklı saldırırısına uğradı. 

Vücudunun bazı yerlerinden 10 bıçak darbesi alan genç öğrenci Ata Emre Akman olay yerinde yaşamını yitirdi. 

OLAY YERİNDEN KAÇTI,
KAMERALAR SAYESİNDE YAKALANDI

Alkollü olduğu öğrenilen ve olay yerinden kaçan E.Ö. ile onu sakladığı belirlenen babası O.Ö. ise çevredeki güvenlik kameralarının incelenmesi sonucu Balıkesir Polisi tarafından Hacı İlbey Mahallesi'ndeki evlerinde  yakalanarak gözaltına alındı.

SUÇ MAKİNASI ÇIKTI

Kuryle Katil

Kasten yaralama, tehdit gibi olaylardan 6 suç kaydının bulunduğu belirtilen E.Ö. ise çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanırken, babası ise savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

VALİ TAZİYE MESAJI PAYLAŞTI

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Dün gece Karesi ilçemizde kuryelik yaparak harçlığını çıkaran üniversite öğrencimizin hunharca bıçaklanarak öldürüldüğünü üzüntüyle öğrendim. Emniyetimiz tarafından şüpheli şahıslar yakalanmıştır. Hayatını kaybeden öğrencimize Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı dilerim." ifadelerini kullandı.

Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü öğrencisi olan ve ailesi Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde yaşayan gencin 12 Mayıs Pazar günü toprağa verileceği öğrenildi. 

Editör: Macit ERMİŞ