Balıkesir’de İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yılın öğretmeni seçilen Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Biyoloji Öğretmeni Dr. N. Sibel Özatlı, Türkiye Cumhuriyetinin 100’ncü yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Türkiye Yüzyılını İnşa Edenler ve İnşa Edecekler’ sloganı ile düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliklerinde 81 ilden gelen öğretmenlerle birlikte Balıkesir’i, Ankara ve İstanbul’da yapılan kutlamalarda temsil etti.

Minik başkanlar Çocuk Hastanesi ve Çocuk Meclisi istedi Minik başkanlar Çocuk Hastanesi ve Çocuk Meclisi istedi

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün armağanı olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Milli Eğitim Bakanlığı’nın Ankara ve İstanbul’da düzenlediği etkinliklere Balıkesir’i temsilen Yılın Öğretmeni seçilen Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Biyoloji Öğretmeni Dr. N. Sibel Özatlı katıldı.

Yılın Öğretmeni Özatlı, Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliklerde Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr.Yusuf Tekin, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Balıkesir Milletvekilleri İsmail Ok, Mustafa Canbey ve Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ile bir araya geldi. 

Editör: Macit ERMİŞ