Saadet Partisi Balıkesir İl Başkanı Abdülkadir Durmaz'ın da Başkan Ahmet Akın'a eşlik ettiği, Karesi, İvrindi ve Gönen’de programlarıyla ilgili Büyükşehir Belediyesi Basın Biriminden yapılan açıklama şöyle: 

Akin Saadet

Kırsal mahallelerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak adına, vatandaşların bizzat kendisinden görüş alan ve projeleri sahada anlatmayı sürdüren Başkan Akın “Halkımız için çalışırken halkımızla birlikte yürüyerek, vatandaşımızın sorunlarını kendisinden dinleyerek çözmeye söz verdik. Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olacak ve kol kola yürüyeceğiz. Hep söyledim, yine söylüyorum. Önceliğim kırsal mahallerimizi kalkındırmak ve yaşam standartlarını yükseltmek. Sulama sezonu hazırlıklarımız tamamlanmak üzere. Tarla yollarını genişletiyoruz. 4 milyon dekarlık alanın, yaklaşık 1 milyon dekarlık alanını tamamladık.

A K I N E L O P

Bürokratların cemaziyelevvellerine bakılacak! Bürokratların cemaziyelevvellerine bakılacak!

mezarlık temizliği ve bakım onarımlarını yapıyoruz. Kırsal mahallelerimizde daha hayata geçireceğimiz birçok projemiz var. Bunların her birini sizlere danışarak uygulamaya alacağız” diye konuştu.

Editör: Macit ERMİŞ